01480 Гра "Блиск і Монстр-машини: Комічна гонка!" / Viacom Blaze and the Monster Machines / Trefl Код 01480

(0)
Бренд: Trefl
 • 220.00грн
Немає в наявності

"Блиск і Монстр-машини: Комічна гонка!" - це настільна гра для всієї сім'ї з елементами випадковості, оформлена у стилі американського анімаційного фільму "Блиск і Монстр-машини", призначена для 2-4 гравців віком від 4-х років, мета якої полягає у тому, щоб, переміщуючись по ігровому полю згідно з числом, яке випало на ігровому кубику, першим завести свою фішку до фінішу.

Тематика Настільні ігри
Вік від 4-х років
Штрих-код 5900511014808
Вага 0,54 кг
Розмір коробки 40x27x4,5 см
 • Опис

  Гра "Блиск і Монстр-машини: Комічна гонка!".

  Блиск та його друзі Сміливець, Рик і Зег готуються до нових пригод. Цього разу вони потрапляють на перегони у чарівний світ коміксів. Щоби першими перетнути фінішну лінію, нашим героям доводиться не лише швидко пересуватися, але й уникати небезпечних заносів, збираючи при цьому жетони прискорення. Чим більше зібрано жетонів, тим швидше долається наступний етап перегонів. Гравець, що першим перетне фінішну лінію, отримує Мегакубок! Стань переможцем сьогоднішнього етапу!

  "Блиск і Монстр-машини: Комічна гонка!" від польського виробника Trefl - це нова класична настільна гра, яка відноситься до типу "Ходилок".

  Мета даної гри полягає у тому, щоб за допомогою ігрового кубика першим привести свою фішку за заданим маршрутом до фінішу.

  До складу набору входять похила ігрова дошка, ігрова дошка в коробці, збірна траса, Мегаколесо, 4 фігурки героїв, Мегакубок, 5 підставок для фігурок, 24 жетони прискорення та гральний кубик. Г

  ра оформлена у фірмовому стилі анімаційного фільму "Блиск і Монстр-машини", рекомендована для 2-4 гравців віком від 4-х років і містить інструкцію українською та російською мовами.

  "Блиск і Монстр-машини: Комічна гонка!" - це цікава, весела та динамічна гра для дитячої компанії, чи всієї сім'ї.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Настільні ігри
  Вік
  від 4-х років
  Штрих-код
  5900511014808
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,54 кг
  Розмір коробки
  40x27x4,5 см
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг