500 ел. Музейна Колекція - Леонардо да Вінчі. Вітрувіанська людина / Clementoni Код 35001

(0)
Бренд: Clementoni
 • 275.00грн
Немає в наявності
Пазли на 500 елементів із серії "Музейна Колекція" із зображенням ескізу відомого італійського художника епохи Відродження Леонардо да Вінчі - "Вітрувіанська людина". У складеному вигляді розмір картинки становить 49х36 см.
Тематика Картини
Вік від 10-ти років
Розмір картинки 49х36 см
Розмір коробки  35x26x5 см
Вага 0,5 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Італія
 • Опис

  Леонардо да Вінчі. Вітрувіанська людина

  Пазли на 500 елементів із серії "Музейна Колекція" від італійського виробника Клементоні із зображенням ескізу відомого італійського художника Леонардо да Вінчі "Вітрувіанська людина", намальованого митцем приблизно в 1490 - 1492 роках, як ілюстація для книги, присвяченої працям давньоримського архітектора Марка Вітрувія. Даний малюнок, виконаний чорнилом, став результатом вивчення Леонардо теорії ідеальних, з точки зору математики, людських пропорцій, описаних Вітрувієм. Картина вважається однією із найвідоміших робіт великого майстра, поряд із "Таємною вечерею" і "Моною Лізою". Зберігається у Галереї дель Академія у Венеції. Після укладання ми отримаємо картинку розміром 49х36 см. Пазли виготовлені із цупкого картону високої якості з нанесеним антибліковим покриттям та покриті екологічними фарбами і легко поєднуються між собою, залишаючи лінії з'єднань надзвичайно малопомітними.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Картини
  Вік
  від 10-ти років
  Розмір картинки
  49х36 см
  Розмір коробки
   35x26x5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,5 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Італія
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг