Пазли для дітей

326 товарів

Пазли для дітей: великий вибір на будь-який смак!

Пазли для дітей можуть стати потужним засобом інтелектуального, фізичного та психічного розвитку. Але корисними вони будуть лише у тому випадку, якщо їх підібрати у відповідності до віку та індивідуальних здібностей маленького користувача. Якщо ж гра буде занадто легкою або дуже складною, то дитина просто може відмовитися від неї, а ряд невдач призведе до появи невпевненості у своїх силах. Тож давайте вибирати пазлики правильно і разом розвивати ваших малюків та більш дорослих дітей.

Декілька слів про те, навіщо дитині потрібні пазли

ПазлиПитання про те, чи потрібні дитині, що зростає в епоху електронних технологій, іграшки, яким нараховується декілька сотень років, не повинно навіть звучати. Звичайно, потрібні! Дитячі пазли сприяють розвитку дрібної моторики рук, а також когнітивних умінь, які відповідають за стратегію процесу складання цілого з частин. Крім того, під час такої гри виховується посидючість, наполегливість, формується вміння досягати поставленої мети, самостійність та інші якості особистості, такі необхідні для дорослого життя. Із пазлами можна гратися наодинці або з друзями чи рідними. Таке заняття може стати прекрасним приводом провести час разом.

Поради щодо вибору пазлів для дітей різного віку

Як вже згадувалося вище, вибирати пазли для малюків та дітей необхідно у відповідності до рівня їх розвитку (як вікового, так і індивідуального). На рівень складності гри впливають такі характеристики:

  • кількість елементів: їх може бути 2 - 4 в одній картинці або ж декілька тисяч;

  • розмір елементів: чим молодша дитина, тим крупнішими повинні вони бути;

  • особливості зображення та диференціація кольорів: для малюків це можуть бути прості предметні картинки, розфарбовані з використанням основних кольорів. Для більш старших дітей пропонуються вже сюжетні зображення та перехідні відтінки;

  • особистий досвід дитини: діти, які захоплюються складанням пазлів, у 4 - 5 років вже можуть самостійно збирати картини із декількох сотень елементів. Якщо ж досвід відсутній, то варто для початку запропонувати щось простіше;

  • інтереси: у продажу можна знайти пазли із будь-якими зображеннями. Дітям буде набагато цікавіше складати сюжети із улюбленими героями казок або мультиків.

Ну і, звичайно, іграшки мають бути безпечними та якісними. Саме такі Ви знайдете у нашому каталозі. Тепер давайте розглянемо, які саме вибрати пазли для дітей різного віку: 

Пазли

  • 1 - 3 роки: деякі батьки вважають, що однорічному малюкові ще зарано гратися з пазлами. Але то не так. У такому віці вже можна пропонувати скласти цілісні зображення з 2 частин. Потім їх кількість має збільшуватися і до 3-х років доходити до 20 - 30. Вибирайте пазли з елементами великого розміру – маленькій дитині важко діяти з дрібними предметами;

  • 4 - 5 років: накопичуючи досвід, дитина вчиться маніпулювати більшою кількістю елементів. Користуючись методом спроб та помилок, а згодом і вмінням сприймати цілісні об’єкти, дошкільнята вчаться складати сюжетні картинки. Спеціалісти рекомендують для 5-річних дітей пазли, які складаються із 50 - 60 частин, але, як показує досвід, можна використовувати і більші набори;

  • 6 - 7 років: у такому віці рівень розвитку аналітико-синтетичних умінь дошкільнят та молодших школярів вже дозволяє з легкістю визначати окремі елементи за місцем їх розташування. Діти, які захоплюються такими іграми, вже можуть мати власні стратегії складання пазлів до 500 і більше елементів.     

У нашому інтернет-магазині Pazlyk можна недорого купити пазли для дітей раннього, дошкільного та шкільного віку. У нас пропонується безліч захоплюючих сюжетів та різноманітних наборів від найпростіших і до таких, які складаються із декількох тисяч елементів. Купуйте пазли та грайтеся разом із дітьми!