Пазли для малюків

11 товарів

Пазли для малюків від 1 року

Різні методики раннього розвитку для дітей рекомендують використовувати пазли для малюків. Вони враховують вікові особливості і допомагають формувати нові навички в невимушеній ігровій формі.Пазли для малышей

Пазли для маленьких дітей мають бути простими і складатись з 2-4 фрагментів. Сюжет ― привабливий і зрозумілий для малюка: тварини, машини, овочі, фрукти, улюблені персонажі популярних мультфільмів. Деякі пазли пропонують не з’єднувати частини цілого, а скласти пари: знайти маму для дитинча чи їжу для тварини. Такі ігри розвивають не лише дрібну моторику, але й логічне мислення.

Починати треба з простих пазлів, щоб дитина змогла вловити принцип. Коли вона зрозуміє суть процесу і буде добре справлятись з картинками з 4 елементів, задачу можна буде ускладнювати. При виборі пазлу, орієнтуйтесь на здібності та інтереси конкретного малюка.

Як вибрати дитячі пазли

Складність пазлу має відповідати вікові дитини. Для найменших підійдуть м’які пазли від 1 року. Вони зроблені з пінокартону і розділені на декілька великих фрагментів, з яких можна скласти кубик або килимок. Такі пазли абсолютно безпечні для дитини. Їх можна брати в рот і кусати. Товщина елементів складає 1 см. М’які пазли можна використовувати як килимок для ігор в дитячій кімнаті. На них зазвичай намальовані букви, геометричні фігури, тварини, герої популярних мультфільмів. Цими пазлами діти із задоволенням граються до трьох років.

Важливо звернути увагу на краї деталей. Вони мають бути акуратно вирізані і добре з’єднуватись між собою. Якщо малюкові буде важко скріплювати частинки пазлу, він швидко втратить інтерес до такої гри. Малюнок на пазлах має бути великим, яскравим і контрастним. Так дитині буде простіше шукати сусідні фрагменти і збирати загальну картину.

Пазли для дітей від 1 до 2 років допомагають навчитись концентрувати увагу на довгий проміжок часу. Вони розвивають дрібну моторику пальців. Завдяки цікавим малюнкам діти вчать нові кольори, предмети, тварин і будують логічні сюжетні зв’язки. Дорослі допомагають найменшим збирати пазли. В процесі гри дитина розвиває навички спілкування, розуміє мову і підказки батьків, вчиться висловлювати свою думку.

Купити пазли для малюків можна в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо доставку в Київ та інші міста. Оптовим покупцям надається знижка. В нашому каталозі зібрані пазли високої якості, які відповідають всім вимогам. Вони безпечні для маленьких дітей і не містять токсичних речовин.Пазли для малышей

Користь пазлів для малюків

Правильно підібраний за віком пазл ставить перед дитиною нову задачу, вирішення якої знаходиться в полі її можливостей. Така гра розвиває:

  • Дрібну моторику, яка активізує мовний центр у мозку.
  • Просторове мислення. Перш ніж з’єднати два фрагменти, потрібно побачити їхнє положення в просторі відносно одне одного.
  • Логічне мислення. Дитина повинна співвіднести не лише малюнок на елементах, але й їх форму. Вона має зрозуміти в якій послідовності потрібно збирати пазл.
  • Пам’ять. Дитина запам’ятовує як має виглядати цілісна картина, і в процесі збирання постійно відтворює її в уяві.
  • Увагу. Підбираючи потрібний фрагмент, малюк уважно вивчає дрібні нюанси, особливості малюнку і форми.
  • Самостійність. Дитина підходить до вирішення проблеми з різних боків, обирає свою стратегію, звикає спокійно сприймати помилки.
  • Візуально-моторну координацію. Малюк вчиться з’єднувати невеликі частини. Його рухи стають чіткими, він добре керує руками і пальцями. В майбутньому це допоможе правильно взяти олівець і легко освоїти письмо.