Пазли "Транспорт"

78 товарів

Пазли з машинками — для широкої аудиторії

Сюжети для дитячих наборів пазли «Машинки» — це гарні, яскраві ілюстрації, на яких зображений міський, будівельний, господарський, аварійно-рятувальний транспорт, кораблі. Гра сприяє розвитку дрібної моторики і розумового мислення. Пазли допомагають вивчати світ, кольори і форми.

Пазли з машинками

Пазли «Машинки» — забава для всієї родини

Машинки пазли — гра, до якої можуть бути залучені всі домочадці незалежно від віку. Обирайте картинки з тематикою «Транспорт», якщо дійсно хочете провести час з усією своєю родиною. Набір із 1000 складових із зображенням легендарного судна «Титанік» дозволить не просто розслабитися, зняти стрес після трудового дня, але і з користю провести час з дітьми. Гру можна легко перетворити в навчальну, розповівши дитині про затонуле судно. Ознайомте малюка з різними видами автомобілів і іншими видами транспорту, збираючи пазли із зображеннями будівельної техніки, міського рятувального транспорту.

Пазли з машинками представлені у вигляді зображення однієї моделі транспорту, однак на продаж пропонуються також набори, що складаються з трьох або чотирьох картинок. Вони призначені для використання дітьми 3-річного віку. Завдяки барвистим головоломкам, граючи, дитина отримує можливість досліджувати світ. Пазли захоплюють, стимулюють інтерес дітей до отримання і засвоєння нової інформації. Головоломки дають відмінну основу для подальшого розвитку.

Пазли з машинками

Пазли польського виробництва — переваги

Частинки елементів ідеально поєднуються, матова поверхня виключає будь-які відблиски. Пазли з машинками виготовлені з екологічної сировини, що гарантує безпеку використання. Складені зображення можуть стати унікальною прикрасою дитячої кімнати. Така гра допоможе і вам дізнатися про інтереси дитини. Адже переваги в іграх ми зазвичай переносимо в доросле життя, звідси формується і захоплення конкретною професією.

Обираємо пазли правильно

Пазли допомагають розвивати логічне мислення, пам’ять, творчу фантазію. Обираючи зображення, враховуйте, для людини якого віку, статі вони призначені:

  • фахівці рекомендують купувати 5-річним дітям пазли, що складаються з 50-60 елементів, але при бажанні можна використовувати і великі набори, наприклад, класичний, який містить до 260-ти частин. Тільки пам’ятайте, що для дітей краще вибирати пазли з деталями більших розмірів з кольоровим, чітким малюнком.
  • варіанти з невеликими елементами величиною до 1 см частіше присутні в наборах, призначених для старшої аудиторії.
  • варіанти для підлітків варіюються за рівнем складності і можуть бути двосторонніми — це ускладнює процес складання і перетворює гру у тренування розумових здібностей.

Багато батьків помиляються, вважаючи, що впоратися зі складанням картинок можуть лише малюки, які досягли 3-річного віку. В інтернет-магазині Pazlyk представлені пазли з авто для найменших. Серія Baby Classic — це набори з зображеннями пасажирського транспорту, які складаються з 4 картинок. Малюнок складається з 2-х елементів, виготовлених з міцного картону товщиною 4 мм. Кількість складових картинки має з часом збільшуватися і до 3-х років доходити до 20-30. Простий дизайн, яскраві, насичені кольори і великі розміри пазлів забезпечують легкість в складанні для найменших дітей віком від 1 року.

Пазли з машинками

Широкий асортимент продукції, представленої відомим польським брендом Trefl, дозволить вам з легкістю вибрати і купити пазли з автомобілями і іншою тематикою для власного задоволення, проведення часу з близькими або в подарунок. Пропонуємо замовити доставку товарів у будь-який куточок України.