Аксесуари для пазлів

7 товарів

Зручні і практичні аксесуари для пазлів

Збирання пазлів - творчий і захоплюючий процес, який розтягується на години і навіть дні. Щоб процес складання та подальшого зберігання супроводжувався тільки позитивними емоціями, використовують спеціальні аксесуари для пазлів.

Доповнення до головоломок

Часто просте захоплення пазлами переростає у справжнє хобі. Діти відносять зібрані картини в садок, школу, творчу студію. Дорослі влаштовують виставки або просто вішають великі і складні пазли на стіну в кімнаті.

Збирати пазли можна на столі, на підлозі або іншій плоскій і рівній поверхні. На жаль, у них всіх є свої недоліки - шматочки пазлів ковзають і їх незручно схоплювати. З транспортуванням зібраної картини теж бувають складності - слід акуратно зібрати всі деталі разом і не пошкодити композицію.

Саме тому і існують аксесуари для пазлів, які полегшують їхнє складання та транспортування:

  • Клей. Він надійно з'єднує деталі картини між собою. Його використовують після остаточного складання пазлу. Верхню частину покривають клеєм, чекають кілька хвилин, перевертають пазл і закріплюють нижню частину. Спеціальний склад попереджає вицвітання картини - ви збережете оригінальне зображення на довгі роки.
  • Килимки — одні із найбільш затребуваних аксесуарів. Їх використовують для складання, зберігання та транспортування виробів. Збирати пазли на килимку зручніше, ніж на інших поверхнях - деталі не ковзають і їх зручно брати руками. Каталог товарів на сайті містить килимки декількох розмірів. Ви підбираєте модель під максимальну кількість деталей пазлів. На кожному з них нанесена спеціальна розмітка - контур для пазлів з меншою чи більшою кількістю деталей. Крім збирання, килимки використовують також і для зберігання не до кінця зібраних пазлів. Для цього килимок з картиною просто згортають навколо спеціального тубусу та закріплюють спеціальними стрічками. Так ви можете переносити не до кінця зібрані зображення без ризику їх пошкодити. Кращим матеріалом для килимку вважають акрилову повсть. Суміш натуральних і синтетичних матеріалів забезпечує гарне прилягання деталей і запобігає їх ковзання.
  • Тубуси та чохли. Тканинні і каркасні елементи слід купити для швидкого і безпечного транспортування виробів.
  • Рамки. Рамки для пазлів нічим не відрізняються від рамок для фотографій. Це стандартне підставка з ДСП, рама і захисне скло.
  • Сортери. Щоб не втратити жодної деталі картини, перед її збиранням рекомендують розкласти всі елементи головоломки на кілька категорій. Пазли з великою кількістю елементів займають багато місця в розібраному вигляді. Тому використовують сортер з кількох лотків, в які складають певні деталі картини.

 Під час процесу складання пазлів не забувайте про ще один важливий елемент - освітлення. Недостатня освітленість призводить до зниження зору, що особливо небезпечно для маленьких дітей. Тому подбайте, щоб на робочій поверхні завжди була достатня кількість світла.

Зручна купівля

Купити аксесуари для пазлів ви можете у нашому інтернет-магазині. Виберіть необхідні елементи і додайте їх в корзину.

Оплатити покупку можна будь-яким зручним для Вас способом:

  • готівкою при отриманні;
  • банківським переказом;
  • банківською карткою при отриманні.

Доставка товару здійснюється в усі населені пункти України. Ви можете вибрати кур'єрську доставку або скористатися послугами перевізників.

Ми співпрацюємо з декількома транспортними компаніями: «Укрпошта», «МістЕкспресс», «Нова Пошта». Виберіть зручного для себе перевізника і спосіб отримання - пункт видачі або адресну доставку.

Зверніть особливу увагу на те, що послуги перевізника оплачуються окремо від основної покупки.