Клей для пазлів, 70 мл. / Trefl Код 90721

(0)
Бренд: Trefl
 • 180.00грн
Немає в наявності

Клей для пазлів призначений для легкого та простого склеювання і консервації зібраної із багатьох елементів картини. Постачається у тюбику на 70 мл та губкою-спонжиком у комплекті.

За допомогою даного клею Ви легко зможете перенести, чи повісити на стіну Вашу картину, а захисне покриття збереже її від забруднення.

Об'єму одного тюбику вистачає приблизно на поклейку 1 картини на 1000 елементів. Продукція виготовлена на водній основі та не містить шкідливих хімічних речовин.

Тематика Аксесуари для пазлів
Вік від 3-х років
Вага 0,1 кг
 • Опис

  Клей для пазлів, 70 мл.

  Клей для пазлів призначений для легкого та простого склеювання і консервації зібраної із багатьох елементів картини. Постачається у тюбику на 70 мл та губкою-спонжиком у комплекті.

  Для максимальної ефективності використання даного продукту необхідно губкою поступово та рівномірно намазати клей на лицевій стороні картини, включаючи всі щілини, помістивши попередньо під неї будь-яку захисну підкладку, а після завершення цієї процедури прибрати зайвий клей пластиковою карточкою задля відсутності розводів.

  Покладіть картину у горизонтальне положення і промийте губку водою.

  Після 1 години висихання ваша картина готова. Тепер Ви легко зможете переносити її, чи повісити на стіну, а захисне покриття збереже її від забруднення.

  Об'єму одного тюбику вистачає приблизно на поклейку 1 картини на 1000 елементів.

  Продукція виготовлена на водній основі та не містить шкідливих хімічних речовин.

  Попередження!

     Не призначено для дітей віком до 3-х років. З метою уникнення небезпеки рекомендовано використовувати лише під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Аксесуари для пазлів
  Вік
  від 3-х років
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,1 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг