Пазли "Природа"

195 товарів

Пазли з природою — збирайте і вивчайте

Пазли є традиційною сімейною розвагою впродовж вже багатьох століть. Вони розвивають уважність, старанність, просторове мислення і просто захоплюють. Це неймовірно цікаве і корисне заняття як для однієї дитини, так і для компанії друзів або всієї родини, що зближує і дарує відчуття розслабленості і спокою.

Пазли «Природа» в складеному вигляді виконують ще й декоративну функцію. При бажанні ви можете приклеїти картинку на картон, помістити в рамочку і прикрасити розкішним краєвидом стіну. В асортименті продукції, яку пропонує купити інтернет-магазин Pazlyk, представлені різноманітні види пазлів про природу — від копій картин знаменитих художників до фотографій найкрасивіших місць на Землі.

Пазлы с природой

Пазли — види, відмінності

Пазли — логічна гра, в якій основним завданням є зібрати картинку з безлічі елементів. Різноманітність зображень і варіантів просто вражає:

  • варіанти різняться за текстурою, кількістю елементів і тематикою. Ви можете обрати ілюстрації на свій смак: архітектура, транспорт, декор, тварини, фентезі, пазли з природою і багато іншого.
  • насиченість кольорів, нестандартна форма пазлів бренду Trefl — це безмежний вибір головоломок, які виконують відразу кілька функцій. Всі вони для легкості складання кріпляться на спеціальному майданчику — основі.
  • виступи елементів можуть бути найрізноманітнішими. Серед найбільш поширених форм лідирує прямокутник із виїмками. Також зустрічаються елементи трикутної, круглої, овальної та інших форм.

Продукція відомого виробника Trefl привертає увагу користувачів завдяки унікальному дизайну, над розробкою якого працюють найкращі польські художники. Естетично красиві зображення відрізняються натуральністю, що дозволяє батькам під час гри знайомити дітей із красою природи.

Пазлы с природой

Пазли із зображенням пейзажів — прекрасний вибір для будь-якого віку

Колоритні пазли «Пейзажі» з видом на природну красу нашої землі сподобається збирати і дітям, і дорослим. Загублені в океані малі острови, гігантські гірські вершини, бурхливі водоспади, природні заповідники і облагороджені міські алеї подарують не одну годину гарного настрою. Збираючи пазли з природою, ви зможете щодня відправлятися в нову віртуальну подорож. Цей тип головоломки — не тільки забава, а й відмінний спосіб досліджувати світ. В якості матеріалу для пазлів використовується міцний, товстий картон, покритий екологічно чистою фарбою. Матеріал абсолютно безпечний, що підтверджує міжнародний сертифікат якості.

Пазлы с природой

Пазли — захоплююче, цікаво, корисно

При виборі пазлів зверніть увагу на їх параметри і кількість деталей. Розміри зображень коливаються від малих (близько 50 см) до вельми великих (кілька м²). Наприклад, стандартний розмір пазла з 500 елементів становить 47х33 см. Набір, що містить до 260 елементів, — це, як правило, варіант для дітей. На таких пазлах найчастіше наносяться зображення автомобілів, героїв мультфільмів, казкових персонажів.

Якщо хочете купити пазли для дітей, враховуйте вік дитини, її захоплення і смак. Асортимент варіантів з природою і пейзажами, представлений у нашому інтернет-магазині, включає близько 150 видів продукції високої якості. Ціна товару доступна.

Пазли про природу в кількості 4000 елементів чудово підійдуть для сімейного дозвілля з дітьми і для поповнення колекції пазломанів. Грайте, спілкуйтеся, тренуйте свої навички, формуйте власний алгоритм вирішення головоломки, що допоможе швидше скласти обрану вами картинку!