01103 Гра "Цікаві циферки" (російсько-українська версія) / Trefl Код 01103

(0)
Бренд: Trefl
 • 165.00грн
  160.00грн

"Цікаві циферки" із серії "Малий дослідник. Перші відкриття" - це прекрасна розвиваюча гра для дошкільнят, котра знайомить дітей із світом чисел.

Під час веселої забави, яка полягає у поєднанні пазлових елементів, дитина опиняється у світі тварин, цифр і математичних дій та тренує основні математичні навички, орієнтацію в просторі, класифікацію та прості арифметичні дії.

Тематика Розвиваючі ігри
Вік від 3-х років
Розмір коробки 29x19x4 см
Вага 0,45 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Цікаві циферки" (російсько-українська версія).

  "Малий дослідник. Перші відкриття" - це серія навчальних ігор для дітей віком від 3 до 6 років, спеціально розроблених групою провідних польських спеціалістів з педагогіки, філології, логопедії та психології.

  Кожна з ігор, поєднуючи забаву з елементами освіти, допомагає в інтелектуальному і пізнавальному розвитку дитини, розвиває логіко-математичне мислення, стимулює розвиток словникового запасу і комунікативних здібностей, уяву та креативність, тренує зорово - рухову координацію, пам'ять та концентрацію дитини.

  "Цікаві циферки" - це прекрасна розвиваюча гра для дошкільнят, котра знайомить дітей із світом чисел.

  Під час веселої забави, яка полягає у поєднанні пазлових елементів, дитина опиняється у світі тварин, цифр і математичних дій та тренує основні математичні навички, орієнтацію в просторі, класифікацію та прості арифметичні дії.

  Набір складається з 10 великих дводільних та двосторонніх пазлів та додаткових кольорових елементів для рахування, за допомогою яких пропонується багато ідей для проведення гри та навчання, наприклад "Укладати", "Змагання", "Моє", "Віднайди цифру", "Суми", "Звуки тварин" тощо.

  Гра рекомендована для дітей віком від 3-х років та містить інструкцію українською і російською мовами.

  Великі елементи з товстого картону покриті високоякісними лакофарбовими матеріалами, що гарантує безпеку та задоволення навіть для найменших дітей. Чіткі малюнки та яскраві кольори відповідають ступеню розвитку дитини.

  Продукти із серії "Малий дослідник" тестовані у дошкільних закладах та позитивно оцінені професійними вихователями та батьками.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Розвиваючі ігри
  Вік
  від 3-х років
  Розмір коробки
  29x19x4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,45 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг