1000 ел. Музейна Колекція - Мікеланджело Буонарроті "Створення Адама" / Clementoni Код 39496

(1)
Бренд: Clementoni
 • 575.00грн
Немає в наявності
Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" з зображенням величної фрески "Створення Адама" відомого італійського художника, скульптора, архітектора, поета і інженера епохи Відродження, Мікеланджело Буонарроті. У складеному вигляді розмір картинки становить 69х50 см.
Країна-виробник Італія
Вік від 12-ти років
Тематика Картини
Кількість елементів 1000
Розмір картинки 69х50 см
Кількість картинок 1
Розмір коробки 37x28,1x5,8 см
Вага 0,89 кг
 • Опис

  Мікеланджело Буонарроті. Створення Адама

  Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" від італійського виробника Клементоні з зображенням величної фрески відомого італійського художника, скульптора, архітектора, поета і інженера епохи Відродження, Мікеланджело Буонарроті, "Створення Адама", над якою митець працював з 1511 по 1512 роки. Це одна із 9-ти фресок, написаних автором за Біблійними сюжетами, яка складає композиційний центр розпису стелі Сикстинської Капели у Ватикані. Іллюструє процес створення Богом людини "на образ і подобу Божу", причому на фресці зображене не фізичне створення людини, а передача їй життєвої енергії - душі та іскри Божої. Фреска "Створення Адама", яка була написана автором на замовлення Папи Римського Юлія ІІ, як і раніше вважається одним із найбільш величних та захоплюючих людських творінь. Після укладання ми отримаємо картинку розміром 69х50 см. Пазли виготовлені із цупкого картону високої якості з нанесеним антибліковим покриттям, покриті екологічними фарбами та легко поєднуються між собою, залишаючи лінії з'єднань надзвичайно малопомітними.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Італія
  Вік
  від 12-ти років
  Тематика
  Картини
  Кількість елементів
  1000
  Розмір картинки
  69х50 см
  Кількість картинок
  1
  Розмір коробки
  37x28,1x5,8 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,89 кг
 • Відгуки покупців
  Якісні пазли. Вклеїв в красиву раму, виглядає як повноцінна картина, навіть цікавіше ніж просто малюнок. Рекомендую.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід