1000 ел. Музейна Колекція - Мікеланджело Буонарроті "Створення Адама" / Clementoni Код 39496

(0)
Бренд: Clementoni
 • 380.00грн
Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" з зображенням величної фрески "Створення Адама" відомого італійського художника, скульптора, архітектора, поета і інженера епохи Відродження, Мікеланджело Буонарроті. У складеному вигляді розмір картинки становить 69х50 см.
Тематика Картини
Вік від 12-ти років
Розмір картинки 69х50 см
Розмір коробки 37x28,1x5,8 см
Вага 0,89 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Італія
 • Опис

  Мікеланджело Буонарроті. Створення Адама

  Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" від італійського виробника Клементоні з зображенням величної фрески відомого італійського художника, скульптора, архітектора, поета і інженера епохи Відродження, Мікеланджело Буонарроті, "Створення Адама", над якою митець працював з 1511 по 1512 роки. Це одна із 9-ти фресок, написаних автором за Біблійними сюжетами, яка складає композиційний центр розпису стелі Сикстинської Капели у Ватикані. Іллюструє процес створення Богом людини "на образ і подобу Божу", причому на фресці зображене не фізичне створення людини, а передача їй життєвої енергії - душі та іскри Божої. Фреска "Створення Адама", яка була написана автором на замовлення Папи Римського Юлія ІІ, як і раніше вважається одним із найбільш величних та захоплюючих людських творінь. Після укладання ми отримаємо картинку розміром 69х50 см. Пазли виготовлені із цупкого картону високої якості з нанесеним антибліковим покриттям, покриті екологічними фарбами та легко поєднуються між собою, залишаючи лінії з'єднань надзвичайно малопомітними.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Картини
  Вік
  від 12-ти років
  Розмір картинки
  69х50 см
  Розмір коробки
  37x28,1x5,8 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,89 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Італія
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг