1000 ел. Art Collection - Кацусіка Хокусай. Під хвилею Канаґавського моря / Bridgeman / Trefl Код 10521

(1)
Бренд: Trefl
 • 310.00грн

Пазли на 1000 елементів із серії "Художня Колекція" з зображенням гравюри відомого японського художника та ілюстратора Кацусіки Хокусай "Під хвилею Канаґавського моря". У складеному вигляді розмір картинки становить 68х48 см.

Країна-виробник Польща
Вік від 12-ти років
Тематика Картини
Кількість елементів 1000
Розмір картинки 68x48 см
Кількість картинок 1
Розмір коробки 40х27х6 см
Вага 0,75 кг
 • Опис

  Кацусіка Хокусай. Під хвилею Канаґавського моря

  Пазли на 1000 елементів із серії "Художня Колекція" з зображенням гравюри відомого японського художника та ілюстратора Кацусіки Хокусай "Під хвилею Канаґавського моря", намальованої митцем у 1832 році. Полотно вважається найвідомішим твором майстра та зображує величезну хвилю, що нависла над човном у морі біля місцевості Канаґава (сучасне місто Йокогама) на фоні гори Фуджі. Копії твору зберігаються у Метрополітен-музеї Нью-Йорку, Британському музеї Лондону та у Будинку Клода Моне у французькому Живерні. Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Польща
  Вік
  від 12-ти років
  Тематика
  Картини
  Кількість елементів
  1000
  Розмір картинки
  68x48 см
  Кількість картинок
  1
  Розмір коробки
  40х27х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,75 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Разом купують