2 в 1 (30,48) ел.+ Мемос - Пожежники у дії / Prism A&D Fireman Sam / Trefl Код 90791

(0)
Бренд: Trefl
 • 200.00грн
Немає в наявності
Набір із пазлів 2 в 1 на 30 та 48 елементів і 24-х ігрових карт Мемос із зображенням хороброго пожежника Сема та його помічників з популярного анімаційного фільму "Пригоди пожежника Сема". У складеному вигляді розмір картинок становить 27х20 см. кожна
Тематика Мультиплікація
Вік від 3-х років
Розмір картинки 27х20 см
Розмір коробки 28х28х6 см
Вага 0,53 кг
Кількість картинок 2
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Пожежники у дії

  Набір, що складається з пазлів 2 в 1 на 30 та 48 елементів і 24-х ігрових карт із зображенням хороброго пожежника Сема та його помічників з популярного анімаційного фільму "Пригоди пожежника Сема". Після укладання ми отримуємо 2 різні картинки з улюбленими героями, кожна з яких має розмір 27х20 см. Різна кількість елементів дозволяє одночасно складати дані пазли дітям різного віку. Додатковим урізноманітненням забави є ігрові карти Мемос із постатями даного мультфільму. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Мультиплікація
  Вік
  від 3-х років
  Розмір картинки
  27х20 см
  Розмір коробки
  28х28х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,53 кг
  Кількість картинок
  2
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг