500 ел. - 50 українських книг / Ukrainian Puzzles Код 29003

 • 445.00грн

Пазли на 500 елементів із зображенням у вигляді колажу п’ятдесяти найважливіших та найпопулярніших книг українських авторів, починаючи від Григорія Сковороди і закінчуючи нашими сучасниками, де кожен автор представлений лише одним твором, який, зазвичай, є вершиною його творчості.

У складеному вигляді розмір картинки становить 47х32 см.

Країна-виробник Україна
Вік від 9-ти років
Тематика Декор, Інше
Кількість елементів 500
Розмір картинки 47х32 см
Кількість картинок 1
Розмір коробки 30х20х5 см
Вага 0,5 кг
Штрих-код 4820275290038
 • Опис

  50 українських книг

  Пазли на 500 елементів від українського виробника Ukrainian Puzzles із зображенням у вигляді колажу п’ятдесяти найважливіших та найпопулярніших книг українських авторів, починаючи від Григорія Сковороди і закінчуючи нашими сучасниками, серед яких «Енеїда» Івана Котляревського, «Кобзар» Тараса Шевченка, «Чорна рада» Пантелеймона Куліша, «Кайдашева сім’я» Івана Нечуя-Левицького, «Мойсей» Івана Франка, «Лісова пісня» Лесі Українки, «Сонячні кларнети» Павла Тичини, «Місто» Валер’яна Підмогильного, «Зелена Євангелія» Богдана-Ігоря Антонича, «Сад Гетсиманський» Івана Багряного, «Третя рота» Володимира Сосюри, «Жовтий князь» Василя Барки, «Тиша і грім» Василя Симоненка, «Мальви» Романа Іваничука, «Палімпсести» Василя Стуса, «Маруся Чурай» Ліни Костенко, «Перверзія» Юрія Андруховича, «Танго смерті» Юрія Винничука, «Ворошиловград» Сергія Жадана., та інші.

  Перелік найменувань відібраний на основі сформованого у 2019 році першого літературного списку 100 найкращих українських літературних творів за версією Українського ПЕН-клубу.

  Після укладання ми отримаємо картинку розміром 47х32 см.

  Пазли “50 українських книг” - це найзмістовніший подарунок, який поєднує в собі оригінальність, цікаве заняття та соціальну місію, адже прибуток від їх продажу буде спрямований виробником на відбудову Національного літературно-меморіального музею Григорія Сковороди, який був знищений 6 травня 2022 року в результаті обстрілу російською армією.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Україна
  Вік
  від 9-ти років
  Тематика
  Декор, Інше
  Кількість елементів
  500
  Розмір картинки
  47х32 см
  Кількість картинок
  1
  Розмір коробки
  30х20х5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,5 кг
  Штрих-код
  4820275290038
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід