Фотопазли

У зв'зку із карантинними обмеженнями як в Україні, так і в Польщі, виготовляти пазли на замовлення, в даний момент, немає можливості.

Фотопазли Trefl

Шукаєте оригінальний подарунок для друзів чи рідні?  Пропонуємо Вам скористатися нашими послугами та замовити фотопазли Trefl з наданої Вами фотографії.

Спільне укладання елементів, з яких от-от утвориться неповторна картинка обов’язково  принесе радість та незабутні приємні спогади. Фотопазли Trefl можуть бути видрукувані в одному з багатьох розмірів із будь-якого наданого Вами зображення (див. інформацію нижче). Фотопазли Trefl відмінно підходять як подарунок дитині, коханій людині, рідні чи друзям на день народження, ювілей та іншу урочистість. Одержувач неодмінно буде в захопленні від такого оригінального подарунку. 

Основні переваги фотопазлів Trefl:

1.Якість зображення - прислане зображення перевіряється та обробляється на професійному обладнанні, а вихідний матеріал виконується із застосуванням найпередовіших технологій, присутніх на польському ринку поліграфії та друку

2.Якість продукції – у виробництві фотопазлів Trefl використовується спеціальний глазурований (каландрований) картон, який також використовується і при виробництві усієї іншої продукції Trefl. Підготовлені плакати у поєднанні з картоном, вирізаються на сучасній лінії заводу Trefl, яка відповідає найвищим технологічним вимогам.

3.Імідж – усі фотопазли Trefl позначені фірмовим логотипом Trefl, який є упізнаваним у цілому світі.

Вимоги до зображень    

Найважливішою вимогою до зображення є його розмір. Він повинен бути не меншим, ніж 3 Мб. З таким розміром можна зробити майже все, і найпевніше, виробники зможуть виготовити фотопазли на будь-яку кількість елементів – аж до 2000 ел. Якщо ж розмір запропонованого зображення буде меншим ніж 3 Мб, то тоді уже виробники в процесі підготовки фотографії до друку збільшують її до бажаного розміру, обробляють її та дивляться, як виглядає зернистість, після чого дають свій вердикт, на яку максимальну кількість пазлів можна видрукувати запропоноване зображення без втрати його якості.

Також слід зауважити, що до опрацювання приймаються лише фотографії особистого характеру, чи власноруч зроблені тією чи іншою особою. Жодні фотографії з інтернету, чи з інших джерел, на які клієнти не мають авторських прав до виготовлення у вигляді фотопазлів не приймаються.

Технічні характеристики пропонованих фотопазлів

До уваги потенційних клієнтів  пропонуються наступні розміри фотопазлів:

  • Фотопазли на 30 елементів, розмір зображення 20Х27 см;
  • Фотопазли на 60 елементів, розмір зображення 22Х33 см;
  • Фотопазли на 100 елементів, розмір зображення 41Х28 см;
  • Фотопазли на 160 елементів, розмір зображення 41Х28 см;
  • Фотопазли на 500 елементів, розмір зображення 48Х34 см;
  • Фотопазли на 1000 елементів, розмір зображення 68Х48 см;
  • Фотопазли на 2000 елементів, розмір зображення 96Х68 см.

 Термін виконання замовлень

Термін виконання замовлень, який включає в себе обробку фотографії, друк зображення, упаковку та доставку в Україну становить 1-3 місяці. Цей період  залежить виключно від черговості друку пазлів на ту чи іншу кількість елементів в той чи інший період року на великомасштабному виробництві Trefl. Цей процес не можна поміняти, прискорити, чи наперед спрогнозувати, його слід прийняти як належне задля прекрасної мети - отримання високоякісних іміджевих пазлів, надрукованих в єдиному екземплярі. Тому радимо уточнювати приблизний термін виконання замовлення безпосередньо під час пересилання зображення.  Ми впевнені, що висока якість фотопазлів Trefl повністю компенсує незручності  від дещо довгого часу очікування.

Вартість фотопазлів

Враховуючи ту обставину, що фотопазли Trefl виготовляються в єдиному екземплярі, вартість виконання замовлень буде наступною:

30 елементів – 495 грн

60 елементів – 495 грн

100 елементів – 650 грн

160 елементів – 650 грн

500 елементів – 995 грн

1000 елементів – 1200 грн

2000 елементів – 1875 грн

Для пазлів на 30, 60,100 та 160 елементів вказана вартість включає в себе обробку фотографії, друк зображення, упаковку, та доставку у Львів, та не включає в себе вартості поштового пересилання по території України.

Для пазлів на 500, 1000 та 2000 елементів вказана вартість включає в себе обробку фотографії, друк зображення, упаковку, та доставку у будь-яке поштове відділення по всій території України.

Оплатити за дану послугу можна будь-яким способом, які пропонує наш інтернет-магазин.

Робота над проектом розпочинається одразу ж після отримання від Замовника передоплати у розмірі не менше 50% від вартості обраної продукції.

З нетерпінням очікуємо Ваших замовлень та нагадуємо, що укладання пазлів – це чудовий спосіб провести час зі своїми близькими та рідними, особливо під час довгих осінніх та зимових вечорів.

З повагою,

Колектив інтернет-магазину  Pazlyk