Гра "Мандрівка Миколаєвом" Код pa-18877

 • 250.00грн
  240.00грн

Гра "Мандрівка Миколаєвом".

Участь у грі “Мандрівка Миколаєвом” надасть Вам можливість розкрити таємниці найцікавіших місць славетного південного міста.

На гральному полі зображені цікаві історичні, архітектурні та природні об’єкти Миколаєва.

Маршрут гри максимально наближений до фактичного місця розташування зображених об’єктів, що дає змогу гостям міста за допомогою даної гри відвідати та познайомитися із усіма вказаними у цій грі цікавими та пізнавальними місцями славетного міста.

Країна-виробник Україна
Тематика Настільні ігри
Розмір коробки 19x19x5 см
 • Опис

  Сувенірна настільна гра "Мандрівка Миколаєвом"

  Місто Миколаїв дуже привітне і багате – архітектурою, неймовірними людьми, цікавими історіями і легендами.

  А чи знаєте Ви, що перша книга рідною мовою з історії українського народу, що називалася «Історія України-Русі», була написана в Миколаєві Миколою Аркасом?

  А яке городище, знайдене на території сучасного міста, вчені називають степовою Троєю Миколаївщини?

  А як називається єдиний в Україні міст з горизонтальним розведенням на 90° на центральній опорі?

  А хто такі гіпокампи і де їх можна побачити в Миколаєві?

  Правда, цікаво?

  Тож мандруємо разом, бо далі буде ще цікавіше…

  До ігрового комплекту входять гральне поле розміром 60х41,5 см у вигляді 12-ти пазлів, кубик, ігрові фішки та комплект гральних карт.

  На ігровому полі зображено стилізовану карту Миколаєва з розташованими на ній цікавими історичними та природніми об'єктами міста.

  Приємним бонусом для гравців стане Книга - путівник, яка також входить до комплекту і у якій Ви знайдете цікаві описи українською мовою про кожен зображений на гральному полі об’єкт, а ще будете мати змогу пройти маршрутом гри по місту, оскільки в кожному описі вказані реальні адреси тих чи інших місць та об'єктів.

  Гра оформлена у цікавому фірмовому стилі, рекомендована для 2-4 гравців та містить інструкцію українською мовою. Може стати чудовим подарунком для Ваших рідних та друзів.

  "Мандрівка Миколаєвом" заворожить усіх, хто разом з Вами вирушить у захоплюючу мандрівку цим південним містом. Пізнавай, навчайся та розважайся разом з нами!

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки(проковтування деталей чи відірваних частин, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Україна
  Тематика
  Настільні ігри
  Розмір коробки
  19x19x5 см
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід