Конструктор "Армія" (538 елем.) - Танковий бій 3 в 1 / Banbao Код 6243

(4)
Бренд: BanBao
 • 1079.00грн
  1025.00грн

Пластиковий конструктор BanBao "Армія" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі і розігрувати свої цікаві сюжети.

Захопливий ігровий процес прекрасно розвиває моторику рук, увагу, логічне і образне мислення та сприяє виробленню посидючості у дитини, яка неодмінно стане їй у нагоді під час навчання у школі.

Країна-виробник КНР
Вік від 6-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 40х30х7 см
Штрих-код 6953365362433
 • Опис

  Конструктор BanBao "Армія. Танковий бій 3 в 1".

  "Танковий бій 3 в 1" на 538 елементів із серії "Армія" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній макет танкового бою, або ж придумуючи свої різноманітні конструкції.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 538-и елементів, 3-х фігурок, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 6-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  40х30х7 см
  Штрих-код
  6953365362433
 • Відгуки покупців
  Хороший конструктор, дитині сподобався.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід