Конструктор "Модне місто" (120 елем.) - Мобільний коктейль-бар / Banbao Код 6118

(0)
Бренд: BanBao
 • 249.00грн
Немає в наявності

Пластиковий конструктор BanBao "Модне місто" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина, комбінуючи різні деталі, зможе зібрати справжній мобільний коктейль-бар з прохолодними напоями та літніми столиками, який у процесі забави можна поєднувати із іншими предметами чи композиціями серії "Модне місто".

У комплект входять 120 елементів, 2 фігурки, наклейки та барвиста інструкція.

Країна-виробник КНР
Вік від 4-х років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 23х15х5 см
Штрих-код 6953365361184
 • Опис

  Конструктор BanBao "Модне місто. Мобільний коктейль-бар".

  "Мобільний коктейль-бар" на 120 елементів із серії "Модне місто" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній пересувний коктейль-бар з літніми столиками, що розташовується поруч з басейном.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 120-ти елементів, 2-х фігурок, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 4-х років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  23х15х5 см
  Штрих-код
  6953365361184
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід