Конструктор "Модний пляж" (165 елем.) - Трицикл / Banbao Код 6131

(0)
Бренд: BanBao
 • 429.00грн
  408.00грн

Пластиковий конструктор BanBao "Модний пляж" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина, комбінуючи різні деталі, зможе зібрати справжню сучасну моторикшу та прилавок із смачним морозивом, які у процесі забави можна поєднувати з іншими предметами чи композиціями серії "Модний пляж".

Комплект складається з 165-и елементів, 1 фігурки, наклейок та барвистої інструкції.

Країна-виробник КНР
Вік від 5-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 28х19х6 см
Штрих-код 6953365361313
 • Опис

  Конструктор BanBao "Модний пляж. Трицикл".

  "Трицикл" на 165 елементів із серії "Модний пляж" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній сучасний трицикл - моторикшу Тук-Тук та прилавок із смачним морозивом.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 165-ти елементів, 1 фігурки, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  28х19х6 см
  Штрих-код
  6953365361313
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід