01845 Гра "Mistakos High Level" / Trefl Код 01845

(0)
Бренд: Trefl
 • 530.00грн
Немає в наявності

Mistakos High Level від польського виробника Trefl - це нова весела сімейна гра на спритність для 1-3 гравців віком від 5-ти років, суть якої полягає у почерговому викладанні учасниками пластикових драбинок одна на одну таким чином, щоб якомога швидше від них позбутися, не заваливши при цьому одним необережним рухом усю громіздку конструкцію.

Країна-виробник Польща
Вік від 5-ти років
Тематика Настільні ігри
Розмір коробки 14,5x10x26 см
Вага 0,49 кг
 • Опис

  Гра "Mistakos High Leve"

  Зустрічайте оновлену гру "Mistakos" від польського виробника Trefl - тепер з драбинками, яку можна чудово поєднати із класичною грою"Mistakos" зі стільчиками!

  "Mistakos" - це класична гра аркадного типу для дітей та дорослих. Битва за драбинки поглине увагу як молодших, так і старших гравців.

  Запропонуй своїй сім'ї чудову розвагу з відтінком здорової конкуренції.

  Набір складається з 24-х драбинок трьох кольорів, які рівномірно розподіляються поміж усіма учасниками гри.

  Одна драбинка cтавиться на стіл, після чого гравці по черзі викладають драбинки одна на одну таким чином щоби конструкція не впала, причому дорослі у грі використовують лише одну руку.

  Гравець, що порушив конструкцію, забирає собі усі драбинки, які впали. Переможцем вважається учасник, що першим позбудеться усіх своїх драбинок.

  Ігровий набір призначений для 1-3 гравців віком від 5-ти років, містить інструкцію українською та російською мовами та пропонує два варіанти гри.

  Mistakos - це чудова сімейна гра на спритність, яка викликає багато радості, хвилювання та позитивних емоцій від перемоги.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Польща
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Настільні ігри
  Розмір коробки
  14,5x10x26 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,49 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід