Настільні ігри для дітей і дорослих

28 товарів

Більшість малюків пізнає навколишній світ через гру. Це безпечний і веселий спосіб отримання інформації про історію, культуру, анатомію людини і просто про оточуючий світ. Настільні ігри для дітей не тільки дають малюкам корисну інформацію, а й розвивають логіку, уважність та посидючість.

Ігри для малюків

Знайомство з настільними іграми розпочинають з трирічного віку. У цей період дитина вже осмислено розуміє, що таке гра і може запам'ятати прості правила.

Маленькі діти пізнають світ усіма доступними способами, в тому числі і пробують на зуб. Тому деталі гри можуть виявитися у них в роті. Перед грою дуже важливо пояснити дитині, що жоден елемент не є їстівним. Під час перших ігор поряд з малюком повинен бути дорослий - він пояснить, як правильно грати і використовувати деталі.

У магазині дитячих ігор Pazlyk ви можете купити настільні розваги для малюків. Зверніть увагу на групу товарів від трьох і чотирьох років. Великі і барвисті деталі акцентують увагу малюка, переносячи його в світ розваг. Що важливо для батьків - елементи таких ігор дитина не проковтне і не засуне собі в ніс, якщо ви будете дотримуватися зазначених запобіжних заходів.

Ігри для дітей молодшого шкільного віку

У період з 5-6 років активно розвиваються зоровий апарат, увага та дрібна моторика рук. Дітям рекомендують збирати пазли для хлопчиків і дівчаток, виходячи з їхніх захоплень. Маленькі дешеві моделі з великими деталями не вдарять по кишені дорослих і стануть відмінною розвагою для дитини. Поступово необхідно переходити на більш складні картини з дрібними деталями.

У цьому віці дитина знайомиться з безліччю нових людей і заводить дружні стосунки. Дитячі настільні ігри з картками і пригодами допомагають знайти хлопчикам та дівчаткам спільні захоплення і теми для розмов.

Ігри для підлітків

Починаючи з 11-12 років у дитини змінюються захоплення. Настільні ігри з друзями в цей період зміцнюють відносини та розвивають дитячий організм. Такі ігри, як «Еліас», «Монополія» розвивають словниковий запас і вчать розуміти економічні взаємовідносини.

Сімейні гри для дорослих і дітей допоможуть знайти додаткові точки дотику із підлітком і стануть прекрасним варіантом для проведення сімейного дозвілля.

На нашому сайті ви знайдете сімейні настільні ігри, розваги для підлітків і дітей молодшого віку. Скільки коштує гра - залежить від її комплектації - крім стандартних наборів є доповнення і колекційні екземпляри.

Окремий вид настільних ігор - подорожі по Україні. Ця колекція знайомить дітей з усіма містами країни, їх пам'ятками і особливостями. Щоб дитині було цікавіше подорожувати, спочатку можна зіграти з нею в настільну гру про місто, а потім відзначати на карті місця, у яких вона побувала.Настільні ігри

Легка купівля

Купити настільні ігри в Україні ви можете в інтернет-магазині Pazlyk.com.ua. Наш каталог товарів містить також пазли для дітей будь-якого віку. Виберіть товари, які Вам сподобалися і оформіть замовлення через корзину.

Оплата товарів здійснюється зручним для Вас способом:

  • банківським переказом;
  • готівкою при отриманні;
  • карткою при отриманні.

Щоб купити настільну гру недорого, загляньте в наш розділ «Акції». Ми постійно оновлюємо асортимент товарів і робимо знижки на кращі пропозиції.

Доставка товару по Україні виконується за допомогою наших партнерів - транспортних компаній «Укрпошта», «Інтайм», «МістЕкспресс» і «Нова пошта». Ви можете забрати товари в пункті обслуговування клієнтів або замовити адресну доставку в Київ, Харків, Запоріжжя та інші населені пункти. Ціна доставки залежить від обраної компанії і встановлених у ній тарифів.