1000 ел. Музейна Колекція - Едґар Деґа "Зірка балету" / Clementoni Код 39379

(0)
Бренд: Clementoni
 • 400.00грн
Немає в наявності

Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" з зображенням картини відомого французького живописця - імпресіоніста середини 19-го - початку 20-го сторіччя Едґара Деґа "Зірка балету". У складеному вигляді розмір картинки становить 69х50 см.

Тематика Картини
Вік від 12-ти років
Розмір картинки 69х50 см
Розмір коробки 37x28,1x5,8 см
Вага 0,89 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Італія
 • Опис

  Едґар Деґа. Зірка балету

  Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" від італійського виробника Клементоні із зображенням картини відомого французького художника-імпресіоніста Едґара Деґа "Зірка балету", намальованої митцем у 1876 році. "Зірка балету" - вважається одним із найвідоміших полотен майстра, кожне з яких відзначається гостро виразним малюнком, майстерною композицією та вишукано-витриманим колоритом. Зберігається у Національному музеї мистецтв д'Орсе в Парижі. Після укладання ми отримаємо картинку розміром 69х50 см. Пазли виготовлені із цупкого картону високої якості з нанесеним антибліковим покриттям та покриті екологічними фарбами і легко поєднуються між собою, залишаючи лінії з'єднань надзвичайно малопомітними.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Картини
  Вік
  від 12-ти років
  Розмір картинки
  69х50 см
  Розмір коробки
  37x28,1x5,8 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,89 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Італія
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг