Пазли для дітей від 6 років

13 товарів

Пазл для дітей від 6-ти років

Процес збирання пазлів поєднує у собі розважальний та навчальний процеси. Люди різного віку із задоволенням  Пазли для дітей 6 років

складають картинки з дрібних елементів. Діти краще засвоюють нові знання та навички у процесі гри. Пазли розвивають логічне мислення і посидючість та закладають міцний фундамент для подальшого навчання у школі.

Чим старша дитина, тим складнішою є головоломка. Рівень складності залежить від кількості і розміру елементів. У простих пазлах для малюків передбачені допоміжні деталі (рамки, основа із зображенням). Складні пазли складаються з великої кількості дрібних елементів. При цьому картинка дуже детальна, зі слабкою колірною диференціацією.

Вибираючи пазли для дітей від 6-ти років, потрібно взяти до уваги рівень підготовки гравця. У такому віці малюки можуть добре собі уявити розташування окремого елементу щодо інших деталей та всього зображення. Діти діють відповідно до обраної ними стратегії: сортують елементи пазлу за кольорами, формою або намальованим об'єктом. Головоломки для шестирічних дітей складаються з 260-500 елементів.

Користь пазлів для дитячого розвитку

Пазли сприяють активному розвитку людського мозку. Вони корисні для людей різного віку, але особливо знадобляться дошкільнятам, оскільки формують у них необхідні для навчання навички:

  • вміння поступово вирішувати завдання. Дитина визначає відправну точку: почати з рамки або ж з яскравого елементу. Наступні дії узгоджуються з вибраною стратегією.
  • почуття задоволеності від виконаної роботи. Неважливо, наскільки складний пазл зібрала дитина, головне, що вона це зробила самостійно  і може пишатися отриманим результатом.
  • здатність зафіксувати картинку у пам'яті та працювати з нею в уяві. Вивчаючи зображення на дрібному елементі пазлу, дитина повинна зрозуміти його положення щодо інших деталей.
  • посидючість та терплячість. Це спокійне заняття допомагає відпочити після активних ігор.
  • добру зорову і моторну координації. Дитина тримаючи в руках дрібні елементи, вчиться акуратно з'єднувати їх між собою. Злагодженість між зоровим образом, який отримує мозок, і рухом руки полегшує процес навчання писемності та зав'язування шнурків, а також сприяє гарній координації у просторі.
  • командний дух. Збираючи пазли з батьками або друзями, дитина вчиться працювати в колективі і коректно висловлювати свою думку.
  • дрібну моторику. Коли дитина тримає в руках дрібні предмети, вона активізує мовний центр головного мозку та розвиває здатність розмовляти.

Для того щоб зібрати пазл, дитині потрібно одночасно зіставити малюнок, колір і форму деталей, та зрозуміти їхнє розташування   Пазли для дітей 6 років

на загальній картині. Це допомагає вдосконалювати когнітивні навички дитини, розвиває її просторове мислення та уміння вирішувати отримане завдання.

Перед тим як з'єднати дві деталі, мозок оцінює їх сумісність. Дитина може діяти шляхом проб і помилок, відкидаючи деталі, які підходять за формою, але відрізняються малюнком. Вона продовжує так діяти до тих пір, поки не знайде потрібний елемент. Чим більше практики, тим простіше одразу ж віднайти потрібний фрагмент.

Як вибрати пазли для дитини від 6-ти років

Щоб купити пазли для шестирічної дитини, потрібно добре орієнтуватися у її захопленнях. Виберіть пазл з улюбленим персонажем мультфільму або фільму. У такому віці діти також добре справляються зі збиранням більш складних картинок, тому сюжети пазлів поповнюються темами тварин, динозаврів, супергероїв. Вони не такі яскраві і контрастні, тому вимагають додаткового часу і уважності від дитини.

Вибирайте пазли відомих виробників. Так ви будете впевнені у якості та безпеці матеріалів. Елементи з щільного картону прослужать довго, а яскрава картинка не потьмяніє з часом.