1000 ел. - Пізанська вежа, Піза, Італія / Trefl Код 10441

(0)
Бренд: Trefl
 • 310.00грн
Немає в наявності
Пазли на 1000 елементів із видом на Пізанську вежу у італійському місті Піза, яка відома тим, що сильно нахилена від своєї вертикальної осі. У складеному вигляді розмір картинки становить 68х48 см.
Країна-виробник Польща
Вік від 12-ти років
Тематика Міста / Архітектура
Кількість елементів 1000
Розмір картинки 68x48 см
Кількість картинок 1
Розмір коробки 40х27х6 см
Вага 0,75 кг
 • Опис

  Пізанська вежа, Піза, Італія.

  Пазли на 1000 елементів із видом на Пізанську вежу у італійському місті Піза. Піза́нська вежа — частина ансамблю міського Собору Санта-Марія Маджоре у Пізі. Вежа є дзвіницею Собору. Знаменитий Соборний ансамбль в Пізі — шедевр середньовічної італійської архітектури. Вежа відома тим, що сильно нахилена від своєї вертикальної осі. Висота вежі становить 56 метрів, діаметр — 15 метрів. На вершину вежі ведуть 294 сходинки, піднявшись якими нагору, можна оглянути всю навколишню околицю. Всесвітньо відомий вчений Галілей використовував Пізанську вежу для своїх дослідів. З верхнього її поверху він кидав різні предмети, щоб довести, що швидкість падіння не залежить від ваги падаючого тіла. Після укладання пазлів ми отримаємо картинку розміром 68х48 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Польща
  Вік
  від 12-ти років
  Тематика
  Міста / Архітектура
  Кількість елементів
  1000
  Розмір картинки
  68x48 см
  Кількість картинок
  1
  Розмір коробки
  40х27х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,75 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід
 • Разом купують