36 ел. Пазли з віконечками, що відкриваються - На фермі / Trefl Код 14271

(0)
Бренд: Trefl
 • 200.00грн
Пазли типу "Flip-Flap" на 36 елементів - це великі тематичні пазли з віконечками, що відкриваються. Склади картинку, відкрий віконечка та дізнайся, які несподіванки тебе очікують під ними. У складеному вигляді розмір картинки становить 58х40 см.
Тематика Навчальні
Вік від 3-х років
Кількість картинок 1
Розмір картинки 58х40 см
Вага 0,63 кг
Розмір коробки 36x26x6 см
 • Опис

  На фермі.

  Пазли на 36 елементів - це великі тематичні пазли з віконечками, що відкриваються. Склади картинку, відкрий віконечка та дізнайся, які несподіванки тебе очікують під ними. Дані пазли були спеціально адаптовані до пізнавальних можливостей дітей віком від 3-х років. Вони поєднують у собі задоволення і навчальний процес, стимулюючи дитячу уяву та цікавість. У складеному вигляді розмір картинки становить 58х40 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Навчальні
  Вік
  від 3-х років
  Кількість картинок
  1
  Розмір картинки
  58х40 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,63 кг
  Розмір коробки
  36x26x6 см
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг