36 ел. Пазли з віконечками, що відкриваються - Транспорт / Trefl Код 14273

(0)
Бренд: Trefl
 • 230.00грн
Немає в наявності
Пазли типу "Flip-Flap" на 36 елементів - це великі тематичні пазли з віконечками, що відкриваються. Склади картинку, відкрий віконечка та дізнайся, які несподіванки тебе очікують під ними. У складеному вигляді розмір картинки становить 58х40 см.
Тематика Навчальні, Транспорт
Вік від 3-х років
Розмір картинки 58х40 см
Розмір коробки 36x26x6 см
Вага 0,63 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Транспорт.

  Пазли на 36 елементів - це великі тематичні пазли з віконечками, що відкриваються. Склади картинку, відкрий віконечка та дізнайся, які несподіванки тебе очікують під ними. Дані пазли були спеціально адаптовані до пізнавальних можливостей дітей віком від 3-х років. Вони поєднують у собі задоволення і навчальний процес, стимулюючи дитячу уяву та цікавість. У складеному вигляді розмір картинки становить 58х40 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Навчальні, Транспорт
  Вік
  від 3-х років
  Розмір картинки
  58х40 см
  Розмір коробки
  36x26x6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,63 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг