44 ел. Навчальні - Карта України для дітей (україномовна версія) / Trefl Код 15532

(0)
Бренд: Trefl
 • 230.00грн
Немає в наявності
Пазли навчальні на 44 елементи із зображенням карти України, на якій кожна область позначена окремим кольором та зображені визначні історичні пам'ятки, за якими можна впізнати той чи інший регіон нашої країни. У складеному вигляді розмір картинки становить 60х40 см.
Країна-виробник Польща
Вік від 4-х років
Тематика Навчальні
Кількість елементів 44
Розмір картинки 60х40 см
Кількість картинок 1
Розмір коробки 33х23х6 см
Вага 0,56 кг
 • Опис

  Карта України для дітей (україномовна версія).

  Пазли навчальні на 44 елементи із зображенням карти України, які перенесуть маленького дослідника в унікальну подорож нашою прекрасною країною. Після укладання пазлів ми отримуємо картинку розміром 60х40 см. на якій кожна область позначена окремим кольорои із зображенням визначних історичних пам'яток того чи іншого регіону, завдяки чому можна дізнатися про адміністративний поділ країни, про ті чи інші історичні споруди кожного регіону, а також отримати відповіді на безліч цікавих запитань , які стосуються нашої країни. Окрім цього ви дізнаєтеся про сусідів України, завдяки прапорам, що нанесені вздовж кордону. Презентовані пазли у приязній манері поєднують задоволення із навчанням, стимулюючи уяву та цікавість дітей віком 4-6 років, а також їхніх батьків. Барвисті елементи розвивають навики спостереження, логіку та концентрацію. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами. Всі надписи на даних пазлах виконані українською мовою.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Польща
  Вік
  від 4-х років
  Тематика
  Навчальні
  Кількість елементів
  44
  Розмір картинки
  60х40 см
  Кількість картинок
  1
  Розмір коробки
  33х23х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,56 кг
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід