44 ел. Навчальні - Карта України для дітей (україномовна версія) / Trefl Код 15532

(0)
Бренд: Trefl
 • 210.00грн
Немає в наявності
Пазли навчальні на 44 елементи із зображенням карти України, на якій кожна область позначена окремим кольором та зображені визначні історичні пам'ятки, за якими можна впізнати той чи інший регіон нашої країни. У складеному вигляді розмір картинки становить 60х40 см.
Тематика Навчальні
Вік від 4-х років
Розмір картинки 60х40 см
Розмір коробки 33х23х6 см
Вага 0,56 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Карта України для дітей (україномовна версія).

  Пазли навчальні на 44 елементи із зображенням карти України, які перенесуть маленького дослідника в унікальну подорож нашою прекрасною країною. Після укладання пазлів ми отримуємо картинку розміром 60х40 см. на якій кожна область позначена окремим кольорои із зображенням визначних історичних пам'яток того чи іншого регіону, завдяки чому можна дізнатися про адміністративний поділ країни, про ті чи інші історичні споруди кожного регіону, а також отримати відповіді на безліч цікавих запитань , які стосуються нашої країни. Окрім цього ви дізнаєтеся про сусідів України, завдяки прапорам, що нанесені вздовж кордону. Презентовані пазли у приязній манері поєднують задоволення із навчанням, стимулюючи уяву та цікавість дітей віком 4-6 років, а також їхніх батьків. Барвисті елементи розвивають навики спостереження, логіку та концентрацію. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами. Всі надписи на даних пазлах виконані українською мовою.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Навчальні
  Вік
  від 4-х років
  Розмір картинки
  60х40 см
  Розмір коробки
  33х23х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,56 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг