70 ел. Оглядові пазли + плакат - Відвідуємо конюшню / Trefl Код 15535

(0)
Бренд: Trefl
 • 210.00грн
Немає в наявності
Оглядові пазли на 70 елементів - це великі тематичні пазли, які знайомлять маленьких дослідників з різними цікавими місцями. Склади картинку та відшукай на ній елементи, зображені на рамці. Чи вдасться Тобі віднайти їх усіх? До комплекту входить плакат масштабом 1:1, який допоможе Тобі у цьому захоплюючому процесі. У складеному вигляді розмір картинки становить 48х34 см.
Тематика Навчальні
Вік від 4-х років
Розмір картинки 48х34 см
Розмір коробки 33x23x6 см 
Вага 0,51 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Відвідуємо конюшню.

  Пазли Оглядові на 70 елементів - це великі тематичні пазли, які знайомлять маленьких дослідників з різними цікавими місцями.Укладай пазли та тренуй свою спостережливість. Знайди на картинці елементи з рамки та подивись, скільки цікавих речей там знаходиться. А допоможе Тобі у Твоєму занятті різнобарвний плакат масштабом 1:1. У складеному вигляді розмір картинки становить 48х34 см. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Навчальні
  Вік
  від 4-х років
  Розмір картинки
  48х34 см
  Розмір коробки
  33x23x6 см 
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,51 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг