Конструктор "Армія" (402 елем.) - Центральна база 2 в 1 / Banbao Код 6252

(3)
Бренд: BanBao
 • 740.00грн
  703.00грн

Пластиковий конструктор BanBao "Армія" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі і розігрувати свої цікаві сюжети.

Захопливий ігровий процес прекрасно розвиває моторику рук, увагу, логічне і образне мислення та сприяє виробленню посидючості у дитини, яка неодмінно стане їй у нагоді під час навчання у школі.

Країна-виробник КНР
Вік від 6-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 33х24х7 см
Штрих-код 6953365362525
 • Опис

  Конструктор BanBao "Армія. Центральна база 2 в 1".

  "Центральна база 2 в 1" на 402 елементи із серії "Армія" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжню центральну базу, або ж придумуючи свої різноманітні конструкції.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 402-х елементів, 2-х фігурок, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 6-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  33х24х7 см
  Штрих-код
  6953365362525
 • Відгуки покупців
  Дитина в захваті
  Супер.
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід