Конструктор "Поліція" (225 елем.) - Поліцейський моторний катер / Banbao Код 7006

(0)
Бренд: BanBao
 • 609.00грн
  579.00грн

Наш поліцейський катер гарантує, що територія навколо порту і пляжу є безпечною для мешканців BanBao, а у злочинців немає навіть теоретичних щансів утекти водним шляхом від такої машини!

Пластиковий конструктор BanBao "Поліція" - це сукупність невеликих будівельних блоків, фігурок та інших елементів, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та своєї творчої уяви дитина зможе перетворити на поліцейську дільницю своєї мрії.

Із придбанням конструктора BanBao "Поліція" Ви отримаєте справжній світ, який можна видозмінювати самостійно.

Країна-виробник КНР
Вік від 6-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 33х24х7 см
Штрих-код 6953365370063
 • Опис

  Конструктор BanBao "Поліція. Поліцейський моторний катер".

  "Поліцейський моторний катер" на 225 елементів із серії "Поліція" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній швидкісний поліцейський моторний катер.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 225-ти елементів, 2-х фігурок, різноманітних аксесуарів, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 6-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  33х24х7 см
  Штрих-код
  6953365370063
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід