Конструктор "Поліція" (240 елем.) - Поліцейський катер / Banbao Код 7028

(0)
Бренд: BanBao
 • 589.00грн
  560.00грн

Хороший багатофункціональний моторний катер, що використовується для патрулювання, регулювання водного руху та переслідування злочинців, для поліцейського відділку значить дуже багато.

Тому, не гайте часу, а хутчіш сідайте за кермо!

Пластиковий конструктор BanBao "Поліція" - це сукупність невеликих будівельних блоків, фігурок та інших елементів, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та своєї творчої уяви дитина зможе перетворити на поліцейську дільницю своєї мрії.

Із придбанням конструктора BanBao "Поліція" Ви отримаєте справжній світ, який можна видозмінювати самостійно.

Країна-виробник КНР
Вік від 6-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 33х24х7 см
Штрих-код 6953365370285
 • Опис

  Конструктор BanBao "Поліція. Поліцейський катер".

  "Поліцейський катер" на 240 елементів із серії "Поліція" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній швидкісний поліцейський моторний катер.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 240 елементів, 2-х фігурок, різноманітних аксесуарів, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 6-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  33х24х7 см
  Штрих-код
  6953365370285
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід