Конструктор "Будівельна техніка" (552 елем.) - Будівельний майданчик / Banbao Код 8532

(0)
Бренд: BanBao
 • 959.00грн
Немає в наявності

Пластиковий конструктор BanBao "Будівельна техніка" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі і розігрувати свої цікаві сюжети.

Щоб не затягувати будівництво, нашими інженерами було прийнято рішення звести тимчасовий завод з виробництва матеріалів неподалік. Це скоротить час на їх перевезення і будівельники зможуть закінчити роботу набагато швидше.

Ви готові попрацювати?! Тоді ми призначаємо Вас відповідальним за роботу заводу! Зумієте взятися за справу закотивши рукава, щоб допомогти нам побудувати місто BanBao якомога швидше?"

Країна-виробник КНР
Вік від 5-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 45х35х7 см
Штрих-код 6953365385326
 • Опис

  Конструктор BanBao "Будівельна техніка. Будівельний майданчик".

  "Будівельний майданчик" на 552 елементи із серії "Будівельна техніка" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній будівельний майданчик, або ж придумуючи свої різноманітні конструкції.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 552-х елементів, 6-и фігурок, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  45х35х7 см
  Штрих-код
  6953365385326
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід