01254 Гра "Що за чим..." (російсько-українська версія) / Trefl Код 01254

(0)
Бренд: Trefl
 • 165.00грн
Немає в наявності

"Що за чим..." із серії "Малий дослідник. Перші відкриття" - це навчальна гра, завданням якої є почергове складання ілюстрованих історій, завдяки чому дитина розпізнає причинно - наслідкові зв'язки між подіями.

Під час веселої забави діти розвивають зв'язне мовлення, вчаться висловлювати емоції та почуття, аналізують та систематизують інформацію, слідкують за хронологією подій, та роблять висновки.

Тематика Розвиваючі ігри
Вік від 3-х років
Розмір коробки 29x19,5x4 см
Вага 0,45 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Що за чим..." (російсько-українська версія).

  "Малий дослідник. Перші відкриття" - це серія навчальних ігор для дітей віком від 3 до 6 років, спеціально розроблених групою провідних польських спеціалістів з педагогіки, філології, логопедії та психології.

  Кожна з ігор, поєднуючи забаву з елементами освіти, допомагає в інтелектуальному і пізнавальному розвитку дитини, розвиває логіко-математичне мислення, стимулює розвиток словникового запасу і комунікативних здібностей, уяву та креативність, тренує зорово - рухову координацію, пам'ять та концентрацію дитини.

  "Що за чим..." - це навчальна гра, завданням якої є почергове складання ілюстрованих історій, завдяки чому дитина розпізнає причинно - наслідкові зв'язки між подіями.

  Під час веселої забави діти розвивають зв'язне мовлення, вчаться висловлювати емоції та почуття, аналізують та систематизують інформацію, слідкують за хронологією подій, та роблять висновки.

  Набір складається з 18-ти двосторонніх картинок, до кожної з яких входять 3 елементи, та табла для перевірки черговості дій, за допомогою яких пропонується багато ідей для проведення гри та навчання, наприклад "Що це?", "Головоломка", "Розповідь", "Спільний елемент", "Що було далі?", "Загадки", "Хто і де?", "Чого бракує" тощо.

  Гра рекомендована для дітей віком від 3-х років та містить інструкцію українською і російською мовами.

  Великі елементи з товстого картону покриті високоякісними лакофарбовими матеріалами, що гарантує безпеку та задоволення навіть для найменших дітей. Чіткі малюнки та яскраві кольори відповідають ступеню розвитку дитини.

  Продукти із серії "Малий дослідник" тестовані у дошкільних закладах та позитивно оцінені професійними вихователями та батьками.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Розвиваючі ігри
  Вік
  від 3-х років
  Розмір коробки
  29x19,5x4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,45 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг