01490 Гра "Тачки-3.Кубок Великого Поршня" / Disney Cars 3 / Trefl Код 01490

(0)
Бренд: Trefl
 • 225.00грн
Немає в наявності

"Тачки-3. Кубок Великого Поршня" - це настільна гра для всієї сім'ї з елементами випадковості, оформлена у стилі нового фільму Уолта Діснея "Тачки-3", призначена для 2-4 гравців віком від 4-х років, мета якої полягає у тому, щоб, переміщуючись по ігровому полю згідно з числом, яке випало на ігровому кубику, першим завести свою фішку до фінішу.

Тематика Настільні ігри
Вік від 4-х років
Розмір коробки 40x27x4,5 см
Вага 0,56 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Тачки-3.Кубок Великого Поршня".

  Увага! Перегони за Кубок Великого Поршня розпочинаються! Завдання гравців - якомога швидше добратися до фінішу. Під час перегонів на учасників чекатимуть несподівані перешкоди, а надмірне перевищення швидкості може закінчитися незапланованим візитом у піт-стоп. Хто на цей раз досягне фінішу першим та стане переможцем? На старт. Увага. Руш!

  "Тачки-3. Кубок Великого Поршня" від польського виробника Trefl - це нова класична настільна гра, яка відноситься до типу "Ходилок".

  Мета даної гри полягає у тому, щоб за допомогою ігрового кубика першим привести свою фішку за заданим маршрутом до фінішу.

  До складу набору входять ігрова дошка, оформлена у стилі нового анімаційного фільму Уолта Діснея "Тачки-3", 4 картонні фішки у вигляді персонажів та ігровий кубик.

  Гра призначена для 2-4 гравців віком від 4-х років і містить інструкцію українською та російською мовами. "Тачки-3.

  Кубок Великого Поршня" - це весела та динамічна гра для дитячої компанії, чи всієї сім'ї.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Настільні ігри
  Вік
  від 4-х років
  Розмір коробки
  40x27x4,5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,56 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг