100 ел. Навчальні - Карта світу для дітей (російськомовна версія) / Trefl Код 15527

(0)
Бренд: Trefl
 • 210.00грн
Немає в наявності
Пазли навчальні на 100 елементів із зображенням карти світу, а також жителів, тварин, птахів, морських тварин, що живуть на відповідних континентах чи океанах. У складеному вигляді розмір картинки становить 60х40 см.
Тематика Навчальні
Вік від 5-ти років
Розмір картинки 60х40 см
Розмір коробки 33х23х6 см
Вага 0,56 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Карта світу для дітей (російськомовна версія).

  Пазли навчальні на 100 елементів із зображенням карти світу, які перенесуть маленького дослідника в унікальну навколосвітню подорож. Презентовані пазли у приязній манері поєднують задоволення із навчанням, стимулюючи уяву та цікавість дітей віком 5-7 років, а також їхніх батьків. Барвисті елементи розвивають навики спостереження, логіку та концентрацію. Після укладання пазлів ми отримуємо картинку розміром 60х40 см. із зображенням жителів, а також тварин, птахів, морських тварин, що живуть на відповідних континентах чи океанах. Високу якість, насиченість кольорів та безпеку при укладанні пазлів забезпечує спеціальний каландрований картон, який відбиває світло та покритий екологічними фарбами. Всі надписи на даних пазлах виконані російською мовою.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Навчальні
  Вік
  від 5-ти років
  Розмір картинки
  60х40 см
  Розмір коробки
  33х23х6 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,56 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг
 • Разом купують