1000 ел. Музейна Колекція - Джованні Антоніо Каналетто. Вид на Палац Дожів у Венеції / Clementoni Код 39346

(0)
Бренд: Clementoni
 • 400.00грн
Немає в наявності
Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" з зображенням картини "Вид на Палац Дожів у Венеції" відомого італійського живописця епохи класицизму, майстра архітектурного пейзажу-ведути середини ХVIII-го сторіччя, Джованні Антоніо Каналя (Каналетто). У складеному вигляді розмір картинки становить 69х50 см.
Тематика Картини
Вік від 12-ти років
Розмір картинки 69х50 см
Розмір коробки 37x28,1x5,8 см
Вага 0,89 кг
Кількість картинок 1
Країна-виробник Італія
 • Опис

  Джованні Антоніо Каналетто. Вид на Палац Дожів у Венеції

  Пазли на 1000 елементів із серії "Музейна Колекція" від італійського виробника Клементоні з зображенням картини відомого італійського художника епохи класицизму, майстра міських пейзажів у стилі бароко середини ХVIII-го сторіччя, Джованні Антоніо Каналя (Каналетто) "Вид на Палац Дожів у Венеції" Палац Дожів - пам'ятка італійської готичної архітектури XIV-XV століть у Венеції, головна будівля міста та резиденція дожів (верховних голів Венеціанської держави). Дане полотно, як і деякі інші роботи великого майстра, були використані при проектуванні захисної дамби для практичного визначення безпечного рівня води у Венеції. Зберігається у міланській картинній галереї "Пінакотека Брера". Після укладання ми отримаємо картинку розміром 69х50 см. Пазли виготовлені із цупкого картону високої якості з нанесеним антибліковим покриттям, покриті екологічними фарбами та легко поєднуються між собою, залишаючи лінії з'єднань надзвичайно малопомітними.

  Попередження!

  Не призначені для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Тематика
  Картини
  Вік
  від 12-ти років
  Розмір картинки
  69х50 см
  Розмір коробки
  37x28,1x5,8 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,89 кг
  Кількість картинок
  1
  Країна-виробник
  Італія
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг