Конструктор "Будівельна техніка" (262 елем.) - Екскаватор / Banbao Код 8536

(0)
Бренд: BanBao
 • 475.00грн
Немає в наявності

Пластиковий конструктор BanBao "Будівельна техніка" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина зможе комбінувати різні деталі і розігрувати свої цікаві сюжети.

За допомогою цього потужного "Екскаватора" Ваша робота значно прискориться і ми встигнемо здати об'єкт вчасно. Адже копати траншеї для комунікацій за допомогою великого ковша набагато зручніше, ніж вручну!

Зберіть кабіну цієї машини і влаштовуйтеся всередині, щоб покататися з нами. Стріла зібраного екскаватора піднімається вгору і вниз, а сам він може повертатися вліво і вправо.

Країна-виробник КНР
Вік від 5-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 33х24х7 см
Штрих-код 6953365385364
 • Опис

  Конструктор BanBao "Будівельна техніка. Екскаватор".

  "Екскаватор" на 262 елементи із серії "Будівельна техніка" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжній будівельний екскаватор, або ж придумуючи свої різноманітні конструкції.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 262-х елементів, 1-ї фігурки, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  33х24х7 см
  Штрих-код
  6953365385364
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід