Конструктор "Люблячий світ" (328 елем.) - Карета для принцеси / Banbao Код 6107

(0)
Бренд: BanBao
 • 575.00грн
Немає в наявності

Пластиковий конструктор BanBao "Люблячий світ" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина, комбінуючи різні деталі, зможе зібрати справжню красиву карету для нареченої - принцеси, запряжену парою білосніжних породистих коней.

У комплект входять 328 елементів, 2 фігурки, наклейки та барвиста інструкція.

Країна-виробник КНР
Вік від 5-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 33х24х7 см
Штрих-код 6953365361078
 • Опис

  Конструктор BanBao "Люблячий світ. Карета для принцеси".

  "Карета для принцеси" на 328 елементів із серії "Люблячий світ" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжню красиву карету, запряжену кіньми.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 328-ми елементів, 2-х фігурок, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  33х24х7 см
  Штрих-код
  6953365361078
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід