01104 Гра "Пори року" (російсько-українська версія) / Trefl Код 01104

(0)
Бренд: Trefl
 • 165.00грн
Немає в наявності

"Пори року" із серії "Малий дослідник. Перші відкриття" - це гра, за допомогою якої дитина систематизовує свої знання про пори року та спостереження за ними.

Під час веселої забави , яка полягає у поєднанні пазлових елементів, дитина пізнає оточуючий її світ, розвиває логіко - математичне мислення, уяву та креативність, тренує свою пам'ять та концентрацію.

Тематика Розвиваючі ігри
Вік від 3-х років
Розмір коробки 29x19x4 см
Вага 0,45 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Пори року" (російсько-українська версія).

  "Малий дослідник. Перші відкриття" - це серія навчальних ігор для дітей віком від 3 до 6 років, спеціально розроблених групою провідних польських спеціалістів з педагогіки, філології, логопедії та психології.

  Кожна з ігор, поєднуючи забаву з елементами освіти, допомагає в інтелектуальному і пізнавальному розвитку дитини, розвиває логіко-математичне мислення, стимулює розвиток словникового запасу і комунікативних здібностей, уяву та креативність, тренує зорово - рухову координацію, пам'ять та концентрацію дитини.

  "Пори року" - це гра, за допомогою якої дитина систематизовує свої знання про пори року та спостереження за ними.

  Під час веселої забави, яка полягає у поєднанні пазлових елементів, дитина пізнає оточуючий її зовнішній світ, що невпинно змінюється.

  Набір складається з 4-х планшетів із зображеннями різних пір року і 24-х великих картонних картинок для впорядкування, за допомогою яких пропонується багато ідей для проведення гри та навчання, наприклад "Пори року", "Складати", "Хто швидше", "Історії", "Оповідання", "Загадки", "Розмальовки" тощо.

  Гра рекомендована для дітей віком від 3-х років та містить інструкцію українською і російською мовами.

  Великі елементи з товстого картону покриті високоякісними лакофарбовими матеріалами, що гарантує безпеку та задоволення навіть для найменших дітей. Чіткі малюнки та яскраві кольори відповідають ступеню розвитку дитини.

  Продукти із серії "Малий дослідник" тестовані у дошкільних закладах та позитивно оцінені професійними вихователями та батьками.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Розвиваючі ігри
  Вік
  від 3-х років
  Розмір коробки
  29x19x4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,45 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг