01247 Гра "Годинник" (російсько-українська версія) / Trefl Код 01247

(0)
Бренд: Trefl
 • 165.00грн
Немає в наявності

"Годинник" із серії "Малий дослідник. Перші відкриття" - це повчальна гра, яка у веселий спосіб допомагає легко зрозуміти котра година на годиннику а також вчить планувати розпорядок дня.

Під час веселої забави дитина розвиває здатність планувати і визначати порядок подій, тренує просторову орієнтацію, розвиває концентрацію та дрібну моторику рук.

Тематика Розвиваючі ігри
Вік від 4-х років
Розмір коробки 29x19,5x4 см
Вага 0,45 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Годинник" (російсько-українська версія).

  "Малий дослідник. Перші відкриття" - це серія навчальних ігор для дітей віком від 3 до 6 років, спеціально розроблених групою провідних польських спеціалістів з педагогіки, філології, логопедії та психології.

  Кожна з ігор, поєднуючи забаву з елементами освіти, допомагає в інтелектуальному і пізнавальному розвитку дитини, розвиває логіко-математичне мислення, стимулює розвиток словникового запасу і комунікативних здібностей, уяву та креативність, тренує зорово - рухову координацію, пам'ять та концентрацію дитини.

  "Годинник" - це повчальна гра, яка у веселий спосіб допомагає легко зрозуміти котра година на годиннику а також вчить планувати розпорядок дня.

  Під час веселої забави дитина розвиває здатність планувати і визначати порядок подій, тренує просторову орієнтацію, розвиває концентрацію та дрібну моторику рук.

  Набір складається з 9-ти великих подвійних двосторонніх картинок-пазлів, великого годиннику з рухомими стрілками та додаткових елементів, за допомогою яких пропонується багато ідей для проведення гри та навчання, наприклад "Розпорядок дня", "Скласти годинник", "Що і коли", "Пора дня", "Покажи", "Розповідь" тощо.

  Гра рекомендована для дітей віком від 4-х років та містить інструкцію українською і російською мовами.

  Великі елементи з товстого картону покриті високоякісними лакофарбовими матеріалами, що гарантує безпеку та задоволення навіть для найменших дітей. Чіткі малюнки та яскраві кольори відповідають ступеню розвитку дитини.

  Продукти із серії "Малий дослідник" тестовані у дошкільних закладах та позитивно оцінені професійними вихователями та батьками.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Розвиваючі ігри
  Вік
  від 4-х років
  Розмір коробки
  29x19,5x4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,45 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг