01253 Гра "Професії" (російсько-українська версія) / Trefl Код 01253

(0)
Бренд: Trefl
 • 165.00грн
  160.00грн

"Професії" із серії "Малий дослідник.Перші відкриття" - це розвиваюча гра, завдяки якій діти дізнаються про людей різних професій, а також про їхні знаряддя праці.

Під час веселої забави діти збагачують свій словниковий запас, вчаться висловлювати власну думку на задану тему, розвивають допитливість, та дрібну моторику рук.

Тематика Розвиваючі ігри
Вік від 3-х років
Розмір коробки 29x19,5x4 см
Вага 0,45 кг
Країна-виробник Польща
 • Опис

  Гра "Професії" (російсько-українська версія).

  "Малий дослідник. Перші відкриття" - це серія навчальних ігор для дітей віком від 3 до 6 років, спеціально розроблених групою провідних польських спеціалістів з педагогіки, філології, логопедії та психології.

  Кожна з ігор, поєднуючи забаву з елементами освіти, допомагає в інтелектуальному і пізнавальному розвитку дитини, розвиває логіко-математичне мислення, стимулює розвиток словникового запасу і комунікативних здібностей, уяву та креативність, тренує зорово - рухову координацію, пам'ять та концентрацію дитини.

  "Професії" - це розвиваюча гра, завдяки якій діти дізнаються про людей різних професій, а також про їхні знаряддя праці.

  Під час веселої забави діти збагачують свій словниковий запас, вчаться висловлювати власну думку на задану тему, розвивають допитливість, концентрацію та дрібну моторику рук.

  Набір складається з 12-ти картинок із зображеннями представників різних професій, 36-ти картинок-пазлів із зображеннями знарядь праці, 6-ти двосторонніх карток із зображеннями місць праці, Абетки Професій та Загадок, за допомогою яких пропонується багато ідей для проведення гри та навчання, наприклад "Головоломка", "Змагання", "Мемо", "Де хто працює?", "Загадки", "Чим займаєшся?", "Правда, чи брехня" тощо.

  Гра рекомендована для дітей віком від 3-х років та містить інструкцію українською і російською мовами.

  Великі елементи з товстого картону покриті високоякісними лакофарбовими матеріалами, що гарантує безпеку та задоволення навіть для найменших дітей. Чіткі малюнки та яскраві кольори відповідають ступеню розвитку дитини.

  Продукти із серії "Малий дослідник" тестовані у дошкільних закладах та позитивно оцінені професійними вихователями та батьками.

  Попередження!

  Не призначена для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Розвиваючі ігри
  Вік
  від 3-х років
  Розмір коробки
  29x19,5x4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,45 кг
  Країна-виробник
  Польща
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг