Конструктор MELI "BASIC" фігурний в контейнері 2000 елем. (2,5х2,5см) / MELI Код 50055

(0)
Бренд: MELI
 • 3965.00грн

Набір MELI BASIC 2000 фігурний в контейнері, складається із 2000 деталей, серед яких переважають елементи звичайної плоскої форми, доповнені колесами, осями та шестикутниками, що дозволяє створювати мобільні конструкції великого масштабу. Запропоновані у даному конструкторі деталі допоможуть Вам побудувати, наприклад, космічні кораблі, складні транспортні засоби, житлові будинки, архітектурні споруди та багато інших цікавинок з гармонійно підібраним набором кольорів.

Під час будівництва дитина може скористатись ідеєю з буклету, що входить до складу даного набору, або ж самостійно придумати свої унікальні конструкції.

Для зручності набір поміщений у практичну ємність для зберігання, яка забезпечує порядок та гарантує, що жодна з частин не загубиться.

Тематика Конструктори
Вік від 5-ти років
Розмір коробки 37х14х25 см
Вага 3,88 кг
Штрих-код 5902431290157
 • Опис

  Набір MELI BASIC фігурний 2000 в контейнері.

  Складається із 2000 елементів, поміщених у практичний пластиковий контейнер, які можна легко розібрати та очистити.

  Приємні на дотик плоскі елементи, що зовні нагадують пазли, доповнені колесами, осями та шестикутниками перенесуть Вашого малюка у світ безмежних фантазій.

  Використовуючи даний набір, можна легко побудувати, наприклад, космічні кораблі, складні транспортні засоби, житлові будинки, архітектурні споруди та багато інших цікавинок.

  Граючись, Ваша дитина може як запозичити ідею з буклету, що входить до набору, так і самостійно придумати свої унікальні конструкції!

  Даний набір полонить дитячу уяву на тривалий час, протягом якого до розваги може долучитися й уся сім’я, або навіть група дошкільнят, адже чим більше учасників, тим веселіша гра! Завдяки даному конструктору діти не лише зможуть вивчити кольори та розвинути вправність рук, а й також зуміють проявити свої творчі здібності!

  Навчання через гру - ось ідеальне поєднання, яке використовується у даному наборі!

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Конструктори
  Вік
  від 5-ти років
  Розмір коробки
  37х14х25 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  3,88 кг
  Штрих-код
  5902431290157
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг