Конструктор "Модний пляж" (54 елем.) - Коник / Banbao Код 6156

(0)
Бренд: BanBao
 • 209.00грн
  199.00грн

Пластиковий конструктор BanBao "Модний пляж" - це сукупність невеликих будівельних блоків, які за допомогою різноманітних маніпуляцій та творчої уяви Вашої дитини перетворюються у чудові предмети та композиції.

В процесі захоплюючої гри дитина, комбінуючи різні деталі, зможе зібрати справжнього породистого коника з вершницею, яких у процесі забави можна поєднувати з іншими предметами чи композиціями серії "Модний пляж".

Комплект складається з 54-х елементів, 1 фігурки, наклейок та барвистої інструкції.

Країна-виробник КНР
Вік від 4-х років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 14х19х4 см
Штрих-код 6953365361566
 • Опис

  Конструктор BanBao "Модний пляж. Коник".

  "Коник" на 54 елементи із серії "Модний пляж" від торгової марки BanBao - це яскравий пластиковий конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому справжнього породистого коника з вершницею.

  Завдяки даному комплекту, що складається з 54-х елементів, 1 фігурки, наклейок та барвистої інструкції, діти мають змогу не лише розвинути свою увагу, посидючість та дрібну моторику рук, але й показати свої творчі здібності та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  КНР
  Вік
  від 4-х років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  14х19х4 см
  Штрих-код
  6953365361566
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід