Конструктор розвиваючий металевий "Mechanix Beginner" - Бульдозер (2 моделі) / Zephyr Код 01059

(0)
Бренд: Zephyr
 • 172.00грн

Стартовий набір Mechanix Beginner із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це чудовий перший крок для ознайомлення дітей з принципами побудови конструкційних систем та розширення дитячих пізнавальних навичок.

Невеликий за розміром металевий набір містить усі інструменти та деталі для почергового створення 2-х різноманітних моделей бульдозерів, або ж інших конструкцій чи проектів, які виникнуть в дитячій уяві.

Країна-виробник Індія
Вік від 7-ми років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 21х16х4 см
Вага 0,22 кг
Штрих-код 8904136010594
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Mechanix Beginner. Бульдозер".

  "Бульдозер" із cтартової серії "Mechanix Beginner" від торгової марки Zephyr - це металевий розвивальний конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому почергово 2 різноманітні моделі бульдозерів, або ж придумати власні конструкції з запропонованих деталей.

  Завдяки даному комплекту, до складу якого входять різноманітні деталі, гайки, болтики, викрутка, гайковий ключ та кольорова інструкція, діти мають змогу розвивати свою увагу, моторику рук, логічне мислення, та навчитися основам монтажу.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 7-ми років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  21х16х4 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,22 кг
  Штрих-код
  8904136010594
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід