Конструктор розвиваючий поліпропіленовий з моторчиком "Blix" (82 елем.) - Гойдалка / Zephyr Код 06028

(0)
Бренд: Zephyr
 • 574.00грн

Стартовий набір Blix з моторчиком із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це чудовий перший крок для ознайомлення дітей з конструкційною системою, принципами роботи механічних та гвинтових з'єднань, а також розвитку їхніх пізнавальних навичок.

Невеликий за розміром пластиковий набір містить усі інструменти, деталі та пристрої для створення на розсуд дитини 5-ти різноманітних моделей гойдалок із 82-х елементів, які наочно демонструють приклади практичного застосування електромоторів у побуті та в іграшках.

Країна-виробник Індія
Вік від 8-ми років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 26,5х21х5,5 см
Вага 0,46 кг
Штрих-код 8904136060285
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Blix. Гойдалка".

  "Гойдалка" на 82 елементи із cтартової серії "Blix" від торгової марки Zephyr - це пластиковий розвивальний конструктор з моторчиком, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому із запропонованих деталей 5 різноманітних моделей гойдалок, які наочно демонструють принципи роботи механічних та гвинтових з'єднань під час застосування електромоторів.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 82-х різнобарвних елементів включно з електромоторчиком, діти мають змогу розвивати свою увагу, дрібну моторику рук, посидючість, та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 8-ми років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  26,5х21х5,5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,46 кг
  Штрих-код
  8904136060285
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід