Конструктор MELI "BASIC" фігурний 600 елем. (2,5х2,5см) / MELI Код 50045

(0)
Бренд: MELI
 • 1385.00грн
Немає в наявності

Набір MELI BASIC 600 фігурний, складається із 600 деталей, серед яких переважають елементи звичайної плоскої форми, доповнені колесами, осями та шестикутниками, що дозволяє створювати мобільні конструкції у більшому масштабі. Запропоновані у даному наборі деталі допоможуть Вам побудувати моделі роботів, колісних машин чи інших механізованих об'єктів з гармонійно підібраним набором кольорів.

Під час будівництва дитина може скористатись ідеєю з буклету, що входить до складу даного набору, або ж самостійно придумати свої унікальні конструкції.

Тематика Конструктори
Вік від 5-ти років
Розмір коробки 20х20х20 см
Вага 1,20 кг
Штрих-код 5902431290089
 • Опис

  Набір MELI BASIC 600 фігурний.

  Створений спеціально для дітей, яким не вистачає набору на 200 чи 400 елементів та складається із 600 деталей, серед яких переважають елементи звичайної плоскої форми, доповнені колесами, осями та шестикутниками, що дозволяє створювати мобільні конструкції у більшому масштабі.

  Конструктор легко розібрати та очистити, оскільки блоки не мають засувок та інших деталей, які важко демонтовувати, а приємні на дотик елементи, що нагадують пазли, перенесуть малюка в світ безмежних фантазій.

  Побудова об'ємних фігур за допомогою запропонованих у даному наборі деталей допоможе матеріалізувати дитячі мрії та гарантує почуття гордості протягом тривалого часу, а унікально підібраний набір кольорів задовільнить смаки кожної дитини.

  Тож, якщо Ваша дитина мріє побудувати власного робота, колісний автомобіль чи інші механізовані об'єкти, не зволікайте, адже такий творчий набір надовго зробить її щасливою та надасть змогу розважатися не тільки самій, а й серед своїх друзів!

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років.

 • Характеристики
  Тематика
  Конструктори
  Вік
  від 5-ти років
  Розмір коробки
  20х20х20 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  1,20 кг
  Штрих-код
  5902431290089
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Написати відгук
  Прізвище та ім'я
  E-mail
  Відгук
  Рейтинг