Конструктор розвиваючий металевий "Mechanix" - Атракціони (202 елем.) / Zephyr Код 01075

(0)
Бренд: Zephyr
 • 545.00грн

Металевий набір Mechanix із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це популярний класичний виріб для першого знайомства дітей із світом інженерії та принципами побудови конструкційних систем.

Невеликий за розміром комплект містить усі інструменти та деталі для почергового створення із 202-х елементів 7-ми різних моделей атракціонів, або ж інших конструкцій чи проектів, які виникнуть в дитячій уяві.

Країна-виробник Індія
Вік від 8-ми років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 37х25х4,5 см
Вага 0,80 кг
Штрих-код 8904136010655
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Mechanix. Атракціони".

  Набір "Атракціони" з класичної серії "Mechanix" від торгової марки Zephyr - це металевий розвивальний конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому почергово 7 моделей різноманітних атракціонів, або ж придумавши власні конструкції з запропонованих деталей.

  Завдяки даному комплекту із 202-х елементів, до складу якого входять різноманітні деталі, гайки, болтики, викрутка, гайковий ключ та кольорова інструкція, діти мають змогу розвивати свою увагу, моторику рук, логічне мислення, та навчитися основам монтажу.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 8-ми років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  37х25х4,5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,80 кг
  Штрих-код
  8904136010655
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід