Конструктор розвиваючий металевий з електромоторчиком "Mechanix" - Атракціони (205 елем.) / Zephyr Код 01076

(0)
Бренд: Zephyr
 • 746.00грн

Металевий набір з електромоторчиком Mechanix із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це популярний класичний виріб для першого знайомства дітей із світом інженерії та принципами побудови конструкційних систем із застосуванням механічних та гвинтових з'єднань.

Невеликий за розміром комплект містить усі інструменти, деталі та пристрої для почергового створення 7-ми моторизованих моделей різноманітних розважальних атракціонів із 205-х елементів, які наочно демонструють приклади практичного застосування та принципи роботи зубчастої передачі.

Країна-виробник Індія
Вік від 8-ми років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 37х25х5 см
Вага 0,80 кг
Штрих-код 8904136010761
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Mechanix. Атракціони".

  Набір "Mechanix Атракціони" з класичної серії "Mechanix" від торгової марки Zephyr - це металевий розвивальний конструктор з електромотором, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому із запропонованих деталей 7 різноманітних моторизованих моделей розважальних атракціонів, які наочно демонструють принципи роботи та практичного застосування зубчастої передачі.

  Завдяки даному комплекту з 205-ти елементів, до складу якого окрім електромотору входять різноманітні деталі, гайки, болтики, викрутка, гайковий ключ та кольорова інструкція, діти мають змогу розвивати свою увагу, моторику рук, логічне мислення, та навчитися основам монтажу.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 8-ми років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  37х25х5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,80 кг
  Штрих-код
  8904136010761
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід