Конструктор розвиваючий поліпропіленовий "Blix" (25 елем.) - Тримач / Zephyr Код 06031

(0)
Бренд: Zephyr
 • 172.00грн

Стартовий набір Blix із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це чудовий перший крок для ознайомлення дітей з конструкційною системою та зміцнення їхніх пізнавальних навичок.

Невеликий за розміром пластиковий набір містить усі інструменти та деталі для створення на розсуд дитини 10-х різноманітних моделей тримача-підставки під мобільний телефон із 25-ти елементів.

Країна-виробник Індія
Вік від 5-ти років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 22х16х3,5 см
Вага 0,19 кг
Штрих-код 8904136060315
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Blix. Тримач".

  "Тримач" на 25 елементів із cтартової серії "Blix" від торгової марки Zephyr - це пластиковий розвивальний конструктор, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому оригінальний тримач-підставку під мобільний телефон чи інші ґаджети у 10-ти різноманітних варіаціях, або ж придумати власні конструкції з запропонованих деталей.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 25-ти різнобарвних елементів, діти мають змогу розвивати свою увагу, дрібну моторику рук, та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 5-ти років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  22х16х3,5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,19 кг
  Штрих-код
  8904136060315
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід