Конструктор розвиваючий поліпропіленовий з моторчиком "Blix" (70 елем.) - Ходячий робот / Zephyr Код 06029

(0)
Бренд: Zephyr
 • 632.00грн

Стартовий набір Blix з моторчиком із серії дитячих розвивальних конструкторів ТМ Zephyr - це чудовий перший крок для ознайомлення дітей з конструкційною системою, принципами роботи механічних та гвинтових з'єднань, а також розвитку їхніх пізнавальних навичок.

Невеликий за розміром пластиковий набір містить усі інструменти, деталі та пристрої для створення на розсуд дитини 8-ми різноманітних моделей ходячого робота із 70-х елементів, які наочно демонструють приклади практичного застосування електромоторів у побуті та в іграшках.

Країна-виробник Індія
Вік від 8-ми років
Тематика Конструктори
Розмір коробки 37х24х5 см
Вага 0,51 кг
Штрих-код 8904136060292
 • Опис

  Конструктор Zephyr "Blix. Ходячий робот".

  "Ходячий робот" на 70 елементів із cтартової серії "Blix" від торгової марки Zephyr - це пластиковий розвивальний конструктор з моторчиком, з яким дитина зможе гратися протягом тривалого часу, зібравши при цьому із запропонованих деталей 8 різноманітних моделей ходячого робота, які наочно демонструють принципи роботи механічних та гвинтових з'єднань під час застосування електромоторів.

  Завдяки даному комплекту, що складається із 70-ти різнобарвних елементів включно з електромоторчиком, діти мають змогу розвивати свою увагу, дрібну моторику рук, посидючість, та логічне мислення.

  Попередження!

  Не призначений для дітей віком до 3-х років. Продукція містить дрібні деталі. З метою уникнення небезпеки (проковтування деталей, всування в носові чи слухові отвори), рекомендовано використовувати під наглядом дорослої особи.

 • Характеристики
  Країна-виробник
  Індія
  Вік
  від 8-ми років
  Тематика
  Конструктори
  Розмір коробки
  37х24х5 см
  Вага
  Вага разом з коробкою
  0,51 кг
  Штрих-код
  8904136060292
 • Відгуки покупців
  Поки немає жодного відгуку. Станьте першим!
  Тільки авторизовані користувачі можуть залишати відгуки Вхід